3 kl. mokinių respublikinis diktanto anglų kalba rašymo konkursas „LISTEN TO WRITE“

Paskutinę vasario savatę 3a, 3b ir 3c klasių mokiniai mokykloje rašė diktantus anglų kalba. Trečiokai rašė diktantus „My cat“ ir „My farm“. 3a klasės mokiniai: Eglė Burbaitė, Jokūbas Ramoška ir Eivinas Karkauskas parašė pagrindinio lygio diktantą „My farm“ be klaidų! 3a klasės mokiniai Gerda Zacharova, Adrija Katauskaitė bei 3b klasės mokiniai Donatas Liubinas, Liepa Kazlauskaitė, Kajus Morkūnas, Matas Kasparavičius bei 3c klasės mokinys Titas Vaičiulis parašė lengvą diktantą „My cat“ be klaidų!  Mokiniai bus apdovanoti diplomais. Mokinius ruošė anglų kalbos mokytojos Jurgita Bartainienė, Ingrida Urbutienė ir Džilda Railienė.