4b klasės projektiniai darbai pamokose

Pasaulio pažinimo pamokų metu 4b klasės mokiniai pristatė savo parengtus projektinius darbus jiems įdomiomis temomis, kurias aptarinėjo pamokų metu su mokytoja Aiste Kavaliauskaite.
Ketvirtokai parengė pristatymus apie kosmoso įdomybes, kompiuterių evoliuciją, automobilius.
O kaipgi be temos apie gyvūnus? Mokiniai pasidalijo žiniomis apie kobrą, kiškį, paukščius, o labiausiai visus nustebino mokinės Auksės pristatymas apie smilodonus – išnykusią katinių šeimos žinduolių gentį.

Mokiniai su mokytoja Aiste Kavaliauskaite taip pat tyrinėjo miestų temą. Ketvirtokai rašė rašinius apie savo įsivaizduojamą ateities miestą, o per dailės ir technologijų pamoką, pasitelkę savo kūrybiškumą ir darbą komandoje, ėmė ir sukūrė Gyvūnmiestį, naudodami antrines žaliavas.