Akcija „Darom“

Balandžio 13-sios dienos saulėtą šeštadienio rytą miesto žaliąsias erdves ir parkus užplūdo darbštūs entuziastai. Į švarinimosi akciją „Darom 2019“ Dainavos parke įsitraukė ir mokyklos 5-8 klasių moksleiviai, jų tėveliai ir pedagogai.
Organizatoriai jiems dalijo pirštines ir specialius maišus. Akcijos dalyviai, susiskirstę grupelėmis, draugiškai pasidalino darbais: vieni grėbė pernykščius lapus, į maišus rinko rastas šiukšles, kiti šlavė žaidimų aikštelę, į krūvas krovė šakas.
Moksleiviai stropiai ir nuotaikingai dirbo, juk sportuoti bei leisti laisvalaikį gražioje parko aplinkoje kur kas smagiau. Po darbų Dainavos seniūnijos darbuotojai talkininkus vaišino karšta arbata, vaisiais, sumuštiniais. Dėkojame visiems už dalyvavimą ir prisidėjimą prie šios gražios akcijos.
Džiugu, kad savanoriška veikla įgauna vis didesnį susidomėjimą mūsų mokyklos bendruomenėje.
Akciją koordinavo mokytojos Elona Petrošienė ir Skaistė Jakienė. Taip pat dalyvavo Vinanta Gulbinienė, Virginija Mikutavičiūtė ir Jurgita Bartainienė.