Akcija „Mes Jūsų neužmiršome!“

6a klasės mokiniai kartu su klasės vadove Ala Kakoškina organizavo klasės valandėlę „Mes jūsų neužmiršome!“
Gegužės 25 – Tarptautinė dingusių vaikų diena, kurios tikslas – ne tik užjausti tuos, kurių vaikai dingo be žinios, bet ir skatinti užkirsti kelią šiam reiškiniui.
Ši data pasirinkta dėl JAV sukrėtusios istorijos, kuomet 🔍 1979 metais, gegužės 25 dieną, šešiametis Etan Patz dingo be pėdsakų eidamas į mokyklą autobusų stotelėje, vos už poros kvartalų nuo savo namų.
Vaikų dingimas yra reali, dinamiška ir vis didėjanti problema tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje. Per metus Europoje be žinios dingsta apie 250 000 vaikų. Lietuvoje dingusių be žinios asmenų registro duomenimis 2019 m. buvo paskelbta 3612 vaikų dingimo atvejų, o 2020 m. -2251 atvejis. 2021m.I ketv. –279 atvejai.
Dingusių žmonių šeimų paramos centras kiekvienais metais kviečia švietimo įstaigas prisijungti prie Tarptautinės dingusių be žinios vaikų dienos paminėjimo ir dalyvauti akcijoje „MES JŪSŲ NEUŽMIRŠOME!“