Anglų kalba konkursas „Poezijos pavasaris“

Mokykloje vyko 5 klasių mokinių eilėraščių anglų kalba konkursas „Poezijos pavasaris“.
Konkursas skirtas mokinių komunikacinių, socialinių ir kultūrinių kompetencijų ugdymui, o taip pat meninių skaitymo įgūdžių ugdymui, siekiant atskleisti mokinių kūrybinius gebėjimus ir skatinti viešojo kalbėjimo kompetenciją.
I vietos laimėtojais tapo Adrija Macijauskaitė (5a kl.), Smiltė Šiupšinskaitė (5a kl.) ir Aistė Grajauskaitė (5b kl.).
II vietos nugalėtojais tapo Šarlotė Vaitiekūnaitė (5a kl.) ir Ugnė Petrėnaitė (5b kl.).
III vietos nugalėtojais tapo Paulina Skutonytė (5b kl.) ir Ugnė Marija Leščinskaitė (5c kl.).
Konkurso vertinimo komisijos nariai: mokytojai Sergej Kozlov ir Džilda Railienė.
Konkursą rengė anglų kalbos mokytojos: Renata Urbonavičienė, Jūratė Ligeikienė ir Ingrida Urbutienė.