Anglų, vokiečių, rusų eilėraščių vertimo konkursas „POETRY DAY – 2019“

Kovo 1-21 d. vyko anglų, vokiečių, rusų eilėraščių vertimų konkursas „Poetry day – 2019“, skirtasUNESCO pasaulinei poezijos dienai paminėti. Konkursą organizavo Kauno Pedagogų kvalifikacijos centras, Kauno Dainavos progimnazija, jame dalyvavo Kauno miesto Dainavos seniūnijos bendrojo ugdymo įstaigų 7-8 klasių mokiniai.  Konkurso  tikslas – skatinti moksleivių kūrybiškumą, domėjimąsi gimtąja, anglų, rusų ir vokiečių kalbomis; keliami uždaviniai: skatinti švietimo įstaigų bendradarbiavimą, taikyti įvairius kalbų mokymosi metodus, plėtoti lietuvių ir užsienio kalbų integraciją, ugdyti mokymosi mokytis ir dalykinę kompetencijas.

Mokyklą atstovavo 8d klasės mokiniai – Grantas Kudinovas ir Darius Vainikonis. Grantas Kudinovas geriausiai išvertė eilėraštį iš rusų kalbos 8 klasės sraute, o Darius Vainikonis apdovanotas Padėkos raštu. Mokinius ruošė rusų kalbos mokytoja Ala Kakoškina.