Animacijos kūrimo dirbtuvės

5a, 5b ir 5c klasės mokiniai su klasės vadovais Evelina Bujanauskienė, Algimantu Balčiumi ir Ingrida Urbutiene dalyvavo Romuvos kino teatro organizuojamoje edukacijoje „Animacijos dirbtuvės nuo nulio“.

Edukacijos dalyviai kūrė istorijas trumpametražiams animaciniams filmams, o veikėjus ir visus reikalingus rekvizitus gamino iš karpinių arba plastilino. Pažinę sustabdyto kadro animacijos techniką, planšetiniais kompiuteriais fotografavo veikėjus taip prikeldami juos gyvenimui.

Dirbtuvių pabaigoje dalyviai peržiūrėjo savo sukurtus animacinius filmus, juos aptarė, dalinosi kilusiais iššūkiais ir pasiekimais.

Dirbtuvių metu mokiniai buvo skatinami kūrybiškai mąstyti, mokėsi darbo komandoje ir vizualaus istorijos pasakojimo, didino kultūrinį sąmoningumą pažino animaciją kaip saviraiškos formą.