Antikorupcinio švietimo svarba mokykloje: konkursas mokiniams!

Gruodžio 9-oji – Tarptautinė antikorupcijos diena. Trečių, ketvirtų, penktų ir šeštų klasių mokinius kviečiame dalyvauti konkurse „Antikorupcinis švietimas“.
Konkurso „Antikorupcinis švietimas“ detalės:
✔️ Konkursas skirtas 3-6 klasių mokiniams;
✔️Projektiniai darbai atliekami individualiai;
✔️ Projekto forma: Iniciatyvos dalyviai sukurs skrajutes antikorupcijos tema „Mano dora, nekorumpuota Lietuva“, kurių tikslas – kūrybiškai išreikšti savo ateities viziją, siekį gyventi nekorumpuotoje valstybėje.
✔️ Skrajutės turi atspindėti nepakantumą korupcijai, skatinti sąžiningą, atsakingą ir skaidrų elgesį. Skrajutės matmenys turi būti ne mažesni nei 14,8×21 cm (A5 formatas). Skrajutė gali būti sukurta pasitelkus įvairią techniką (tapyba, akvarelė, karpiniai, grafika ir pan., išskyrus informacines technologijas).
✔️ Darbų atlikimo laikas: kūrybai skiriamas laikotarpis iki lapkričio 30 d. Kiekviena klasė turėtų išrinkti dvi kūrybiškiausias skrajutes ir pristatyti mokytojai Vygailei Alijauskaitei;
✔️ Gruodžio 9 d. išrinkti mokinių darbai bus eksponuojami mokykloje. Tą dieną bus vertinami atlikti mokinių darbai;
✔️ Konkurse dalyvavę mokiniai gaus padėkas, laimėjusios komandos laukia saldus prizas;
Konkursą mokykloje organizuoja pradinių klasių mokytoja Vygailė Alijauskaitė.
#grotelėsužkyšį