Antrokai dalyvauja projekte „Mūsų namai- dorybių žemė“

Mokytojos Larisa Kolėdienė ir Rasa Krivickienė kartu su savo mokiniais dalyvauja asociacijos „Gyvoji planeta“ ir „Apkabinkime Žemę“ komandos darbuose. Šiais metais 2a ir 2c klasių mokiniai, paminėdami Žemės dieną, aktyviai įsijungė į kūrybinį, socialinį projektą „Mūsų namai – dorybių Žemė“ ir kartu su vaikais iš įvairių pasaulio kampelių prisidėjo ruošiant bendrą dovaną Žemei. Mokiniai ne tik diskutavo apie Žemės išsaugojimo problemas, bet ir rašė rašinėlius „Mano Žemė“, kūrė eilėraščius, dėliones ir plakatus.
Visus, neabejingus planetos likimui, kviečiame visą mėnesį savo gerus darbus dovanoti Žemei, o kovo 30 d. atsiliepti į Pasaulio Gamtos fondo kvietimą ir dalyvauti akcijoje „Žemės valanda“ nuo 20:30 val. savo namuose vienai valandai išjungiant šviesas ir uždegant žvakę. Tegul ši tarptautinė iniciatyva nuvilnys per pasaulį, nešdama taiką, meilę, gerumą ir globą mūsų planetai.