Atvira ir integruota vokiečių kalbos ir biologijos pamoka

Mokykloje vyko atvira Kauno miesto integruota vokiečių kalbos ir biologijos pamoka „Fizinio krūvio įtaką pulsui ir kraujo spaudimui“ pagal Goethe‘s instituto projektą „CLILiG@Litauen. Integruotas vokiečių kalbos ir dalyko mokymas Lietuvoje“. Projekto parteriai – Švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras. Pamoką stebėjo 13 mokytojų. Džiugu, kad atvira pamoka susidomėjo gausus mokytojų būrys ne tik iš Kauno, bet ir iš Tauragės, Elektrėnų, Jonavos, taip pat mūsų mokyklos mokytojai. Po pamokos vyko jos aptarimas, pasidalinimas gerąja patirtimi.
Dėkojame mokytojams už malonų bendravimą, o projektinės grupės mokiniams už drąsą, aktyvų ir atsakingą bendradarbiavimą. Tobulėti galime tik visi kartu! Pamoką vedė vokiečių kalbos mokytoja Jurgita Valentukonienė ir biologijos mokytoja Elona Petrošienė.