Dailaus rašto konkurse „Tau žodžius švelniausius, Lietuva, skiriu“ I vieta

Kauno miesto mokyklų 1–4 klasių mokinių dailaus rašto konkursas „Tau žodžius švelniausius, Lietuva, skiriu“, buvo skirtas ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašto įgūdžius. Pradinio ugdymo mokiniai skaitė lietuvių poetų eilėraščius, rinkosi labiausiai patikusį.

Mokiniams teko įdėti daug pastangų ir atkaklaus darbo, kol po nelabai pasisekusio pirmo ar antro bandymo dailia rašysena ir be klaidų parašyti žodžiai tvarkingai sugulė baltame popieriaus lape.

Konkurso finalui atsiųsti 86 darbai. 70 konkurso dalyvių darbų įvertinti ir eksponuojami virtualioje parodoje: padlet.com/daliasutkaitiene/

Konkurso vertinimo komisija išskyrė 5 geriausių darbų autorius ir juos apdovanojo konkurso laureato diplomais.

I vietos laureatės diplomu buvo apdovanota mokyklos 4b klasės mokinė Ugnė Burakovaitė. Parengti rašto darbą padėjo mokytoja Violeta Mickevičienė.