Didžiausia nuotolinė pamoka „MOKOnomika“

Sausio 21 d. mokyklos mokiniai dalyvavo  „Swedbank“ iniciatyva organizuotoja didžiausiaje nuotolinėje pamokoje „Mokonomika“, kurioje specialistai pasakojo apie kūrybą, tvarumą, finansinį raštingumą, ekonomiką, pilietiškumą.
„Mokonomikos“ pamoka prisideda prie UNICEF ir UNESCO rengiamos „Didžiausios pamokos pasaulyje“, kurios tikslas kurti inovatyvias švietimo priemones, įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus.

4a klasės mokiniai ir mokytoja Rasa Krivickiene buvo atradėjais didžiausioje nuotolinėje pamokoje „MOKOnomika“. Įdomiosiose pamokose mokiniai makštinosi, mokėsi apie pinigus, išmoko pasigaminti pinigines, susikurti svajonių žemėlapį, turtino žodyną mitinių būtybių pavadinimais, diskutavo ar gerus darbus daryti sunkiausia.


7 klasių mokiniai su klasių auklėtojais Evelina Bujanuauskiene, Algimantu Balčiumi ir Ingrida Urbutiene dalyvavo didžiausioje nuotolinėje pamokoje „MOKOnomika“.  Mokiniai individualiai klausėsi „MOKOnomikos“ pamokos pranešimų ir Office365 pateiktoje Forms programos apklausoje išsakė savo nuomonę apie juos. Auklėtojai apibendrino gautus mokinių pasisakymus, juos pristatė ir aptarė klasės valandėlės metus.