Edukacinė-olimpinė ekspedicija „Tarp pasaulio ir Lietuvos – mes“

Spalio 25 d. Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos pradinukų komanda: Jokūbas Kajackas 2a, Jokūbas Parnarauskas 2c, Eivinas Karkauskas 3a, Gabrielė Kikutyte 3b, Ieva Miškevičiūtė 4b, Radvilas Levulis 4c ir mokytojos Rasa Krivickienė, Larisa Kolėdienė dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių edukacinėje-olimpinėje ekspedicijoje „Tarp pasaulio ir Lietuvos – mes“, kuri vyko Lietuvos sporto muziejuje.
Mokiniai, gavę užduotis, atsakymų ieškojo muziejaus salėse, o po to dalyvavo patirtinėje viktorinoje „Olimpinių eksponatų mozaika“.
Daug teigiamų emocijų mokiniams suteikė „Vertybių aukcionas“. Kiekviena komanda, galėjo „įsigyti“ kokią nors olimpiečio Mariaus Paškevičiaus pristatytą vertybę.
Vėliau savo taiklumą mokiniai išbandė žaisdami Lietuvos etnografinius žaidimus. Renginio pabaigoje mokinių laukė prizai, kuriuos įteikė dziudo imtynininkas – Marius Paškevičius.
Renginyje praleistos valandos pralėkė nepastebimai, greitai ir suteikė mokiniams ne tik naujų žinių, bet ir daug teigiamų emocijų.
Daugiau nuotraukų galite rasti mokyklos „Facebook“ puslapyje.