Ekskursija į Vilnių

2a klasės mokiniai ir mokytoja Arijana Klimavičienė lankėsi Vilniuje. Dalyvaudami edukacijoje Planetariume, mokiniai galėjo susipažinti su dangaus vaizdais iš įvairių Žemės vietų.
Užlipę į Trijų kryžių kalną, mokiniai mėgavosi įspūdinga sostinės senamiesčio panorama. Kalno papėdėje matė Bernardinų sodą ir tekančią Vilnelės upę.
Antrokai turėjo galimybę pasivaikščioti po žymiausią Lietuvos aikštę – Katedros aikštę, taip pat įsiamžinti prie Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino paminklo.
Ekskursija baigėsi Kino ir teatro muziejuje. Edukatorius papasakojo, kaip iš buitinių atliekų pasigaminti muzikos instrumentus. Davė priemones jiems pasigaminti. Pasigaminę muzikavo, atliko ritminius pratimus.
Kelionė po Lietuvos sostinę Vilnių visiems labai patiko ir paliko daug puikių įspūdžių.