Erasmus+ projekto „Anglų kalba socialiniam verslumui“ vizito Ispanijoje veiklos

Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai keliavo į partnerių mokyklą Ispanijoje. Visą rugsėjo mėnesio savaitę – 23-27 dienomis – 7-8 klasių mokiniai Rūta Gatautytė, Erika Jasaitytė, Aivaras Dulskis, Redas Krivickas ir mokytojai Džilda Railienė, Jurga Daubarienė, Algimantas Balčius projekto „Anglų kalba socialiniam verslumui“ veiklas vykdė „Los Olivos“ Agustinos mokykloje Malagoje.
Mokinių pristatymai ir kitas gausios projektinės veiklos tapo nemažu iššūkiu, nes Ispanijos oras įkaito net iki 41° C.
Projekto dalyvius partneriai nudžiugino ir edukacijomis. Įdomi pažintinė ekskursija Nerja urvuose visus gerokai atvėsino. Dalyviai liko sužavėti Malagos provincijoje esančiu Rondos miestu tarp dviejų tarpeklių, kurių gylis siekia daugiau kaip 100 metrų. Taip pat gerėjosi ne tik kerinčiais gamtos vaizdais, bet ir miesto architektūra ir istorija.
Dalyviai jėgas išbandė jūroje plaukdami baidarėmis ir banglentėmis.
Erasmus+ programa suteikia unikalias galimybes mokytojams ir mokiniams pažinti kitas šalis, jų istoriją, kultūrą, tradicijas, o joje dalyvaujantys projekto partneriai nustebina puikiai organizuotomis veiklomis.