Erasmus+ projekto „Environmental Green Gate Schools“ veiklos Vokietijoje

Rugsėjo 21-28 d. Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos komanda – mokytojos Evelina Bujanauskienė, Loreta Stankevičienė, Inga Kelpšė ir 7 klasių mokiniai Inesa Kolpakovaitė, Heidė Kunickaitė, Dovilė Plukytė, Povilas Vaičys bei Aironas Zybartas – dalyvavo trečiajame Erasmus+ KA2 programos projekto „Environmental Green Gate Schools“ susitikime Vokietijoje. Projekto mokymo(si) veiklos vyko Amberg mieste, Gregor Mendel vardo gimnazijoje, kuri yra viena iš šio projekto partnerių.
Erasmus+ programos dalyviai turėjo galimybę pažinti Vokietijos istoriją, kultūrą, tradicijas, apsilankyti „Energijos taupymo centre“ ir Ensdorf mieste esančiame „Atsinaujinančios energijos centre“ ir net Miunchene vykstančioje „Oktoberfest“ šventėje bei Niurnberge esančiame dokumentacijos centre (ten anksčiau buvo nacių partijos susitikimų vieta).
Mokiniai ir mokytojai buvo supažindinti su Gregor Mendel gimnazijos erdvėmis, dalyvavo chemijos pamokoje, lankėsi dailės dirbtuvėse, netoli mokyklos esančiame Ambergo miške susipažino su ten augančiais augalais.
Baigiamajame vakare kiekviena šalis pristatė pranešimą apie gimtinėse esančius pėsčiųjų takus, kuriais pasivaikščiojus galima rasti „Žaliosios sienos“ augalų.