Erasmus+ vizito veiklos Lenkijoje

Mokyklos komanda dalyvauja Erasmus+ projekto „Anglų kalba socialiniam verslumui“ partnerių mokykloje Lenkijoje.
Vizito metu dalyviai pristatė pranešimus apie reikalavimus socialinio verslo kūrimui kiekvienoje šalyje, kūrė prezentacijas projekto tema, dalyvavo įvairiose edukacijose, pažintinėse išvykose.
Dalyviai lankėsi Aušvice, kur susipažino su šios istorinės vietos pasakojimu. Pažintinės veiklos Krokuvoje ir pasivažinėjimas rogėmis, traukiamomis arklių visus pralinksmino ir sužavėjo.
Erasmus+ projektų veiklos dalyviams palieka neišdildomus įspūdžius. Dalyviai įgyja žinių, lavina įvairius įgūdžius, mokosi bendrauti ir bendradarbiauti tarptautinėse komandose. O naujos pažintys dažnai perauga į tvarią, ilgalaikę draugystę.