Europos kalbų diena

Siekiant paminėti rugsėjo mėn. 26 d. Europos kalbų dieną mokykloje visą savaitę buvo vykdomos integruotos dalyko ir užsienio kalbų pamokos, o užsienio kalbų mokytojai pamokas organizavo tematiškai skirtas aptarti Europos daugiakalbystei.
Kaip pasakyti – „Europos kalbų diena“ visomis kalbomis, kurių mokoma mokykloje galite susipažinti čia:

INTERAKTYVIOS VEIKLOS PRADINIAME UGDYME! 🇱🇹🇪🇸🇷🇺🇬🇧🇫🇷🇮🇹🇩🇪
Minėdami 20 – ąjį užsienio kalbų gimtadienį 1-4 klasių mokiniai klausėsi Europos šalių valstybinių himnų, siuntė linkėjimus gimimo dienos proga įvairiomis kalbomis ir atliko įvairias veiklas:
🪄 Pirmokai su anglų kalbos mokytoja Ina Puidokiene organizavo veiklą – Europe in my heart (lt. Europa mano širdyje).
🪄 Antrokai su anglų kalbos mokytoja Ina Puidokiene atliko European puzzle (lt. Europos dėlionė) užsiėmimą.
🪄 Trečiokai dalyvavo anglų kalbos mokytojų Ingridos Urbutienės, Kristinos Bareikienės ir Inos Puidokienės veikloje – Europe in my hands (lt. Europa mano rankose).
🪄 Ketvirtokai su anglų kalbos mokytojos Ingrida Urbutiene ir Ina Puidokiene atliko veiklą – Flags (lt. vėliavos).

4c klasės mokiniai su mokytoja Rūta Račkauskaite paminėjo Europos kalbų dieną. Mokiniai per veiklas aiškinosi apie kitų šalių kultūrų ir kalbų įvairovę. Kūrybiškai pristatė įvairias šalis, o tai atlikdami bandė pasikalbėti įvairiomis kalbomis, ne tik anglų, bet ir tomis, kurias mokėsi Kalbų klube. Mokiniai išmoko rašyti ne tik angliškai, bet ir japoniškai, švediškai ir rusiškai.

4b mokiniai su mokytojomis Violeta Mickevičiene ir Ingrida Urbutiene integravo dailės ir anglų kalbos pamokas bei nupiešė įvairių šalių vėliavas ir plakatus, užrašė sveikinimus įvairiomis Europos kalbomis.

DRAUGYSTĖS PUOSELĖJIMAS. 3a, 3b ir 3c klasių mokiniai su anglų kalbos mokytojomis Ingrida Urbutiene ir Ina Puidokiene pažymėdami Europos kalbų dienos 20-metį pagamino draygystės rankų pynę, kurią dekoravo įvairiomis vėliavomis ir sveikinimais gimtadienio proga įvairiomis Europos šalių kalbomis!

SVEIKINIMŲ GIRLIANDA! 4a ir 4c klasės mokiniai gamino vėliavų girliandą, kurią dekoravo Europos šalių vėliavomis ir sveikinimais įvairiomis kalbomis. Mokiniai mokėsi ištarti frazę su gimtadieniu įvairiomis kalbomis, nes ši šventė jau minima 20-tą karta. Susidomėję mokiniai užrašė sveikinimus skirtingomis abėcėlėmis.

7b klasės mokiniai su technologijų mokytoja Evelina Bujanauskiene ir užsienio kalbų mokytomis Ingrida Urbutiene, Renata Urbonavičiene ir Raimonda Jazukevičiene Europos kalbų dienos 20-mečio proga dalyvavo pyrago kepimo iššukyje. Mokiniai kepė pyragą ir keksiukus kuriuos papuošė įvairių šalių vėliavomis ir sveikinimais. Moksleivių pyrago receptas dalyvauja Europos kalbų dienos iššukyje ir tikisi pakliūti į receptų knygą!