Festivalis „Nerk į teatrą“

4a klasės mokiniai, kartu su savo mokytoja Egle Germanauskiene, dalyvavo teatro festivalio „Nerk į teatrą“ atidaryme.

Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorė Liucija Rukšnaitytė padėjo mokiniams pamatyti kitą teatro pusę. Aktorė lydėjo ketvirtokus po užkulisius, parodė, koks didžiulis avilys yra teatras, kiek įvairių profesijų bičių jame dūzgia nuo ryto iki vakaro.

Mokiniai ir patys galėjo užlipti ant scenos ir surengti mini pasirodymą klasės draugams, o tikrame aktorės grimo kambaryje – persikūnyti į įvairius personažus.

3a klasės mokiniai su mokytoja Kristina Bareikiene apsilankė Nacionaliniame Kauno Dramos teatre ir sudalyvavo festivalyje „Nerk į teatrą“.
Mokiniai susitiko su choreografe Indre Puišyte ir edukacijoje mokėsi judesiu, improvizacija pajausti save ir draugą.