Fizinio judėjimo svarba mokykloje

1b klasės mokiniai kartu su mokytoja Violeta Mickevičiene prisijungė prie iniciatyvos „Apibėk mokyklą“, kurios tikslas – nepriklausomai nuo asmeninių ar fizinių galimybių paskatinti visus vaikus daugiau judėti, pagerinti jų fizinę ir psichinę sveikatą.

Prieš bėgimą aplink stadioną pirmokams prisegti iniciatyvos logotipai, jie atliko mankštą, buvo paaiškintos bėgimo ir saugos taisyklės. Kiekvienas galėjo pasirinkti jam tinkantį judėjimo tempą: bėgti ar sparčiau eiti žingsniu.

Svarbiausia – pirmokų noras ir entuziazmas. Pabuvę lauke mokiniai atsipalaidavo, geriau jautėsi, nes daugeliui patinka bėgioti. Į klasę jie sugrįžo žvalesni, linksmesni, darbingesni, atidesni ir aktyvesni. Todėl šią iniciatyvą žadama tęsti rugsėjo mėnesį.