Frankofoniškas ugdymas mokykloje

Lapkričio 29-30 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijoje vyksta Prancūzų kalbos mokytojų ir dėstytojų asociacijos organizuojama konferencija „Inovatyvus ir kūrybiškas prancūzų kalbos mokymas – švietimo ateities sėkmės garantas“. Mokyklą atstovauja prancūzų kalbos mokytoja Renata Urbonavičienė.
Pirmą kartą minint Tarptautinę prancūzų kalbos mokytojų dieną, prancūzų kalbos ir kitų (nekalbinių) dalykų mokytojai, esami ir būsimi QF kokybės ženklo programos nariai ir frankofoniją puoselėjančių mokymo institucijų vadovai bei jų atstovai ir visi besidomintys šiuolaikišku prancūzų kalbos mokymu, dalyvauja konferencijoje.
Renginyje pranešimus lektoriai iš Lietuvos, Prancūzijos, prancūzų kalbos mokytojų asociacijų atstovai iš Lenkijos, Čekijos, Latvijos bei Estijos, pristatys savo nacionalines veiklas, mokytojai dalinsis gerąja patirtimi.