Gerų emocijų ir bendradarbiavimo svarba ugdymo procese

1b klasės mokiniai su mokytoja Violeta Mickevičiene toliau dalyvavo Olimpinio mėnesio 2022 III ir IV savaitėje, kuri buvo skirta bendradarbiavimui ir emocinei sveikatai.

Mokiniai stebėjo vaizdo reportažus apie bendradarbiavimą sporte irklavime, futbole, krepšinyje ir kitose sporto šakose. Taip pat mokėsi bendradarbiavo fizinio ugdymo pamokose, kai reikia eiti sutartinai, mušinėjant, žaidžiant, perduodant balioną ir kitas sporto priemones draugui.

Bendradarbiavo kartu su tėveliais kurdami rudens kompozicijas iš gamtinės medžiagos. Tarpusavyje mokiniai bendradarbiavo gamindami iš popieriaus lapų vainikus gimtadienio proga klasės draugams.

Taip pat žiūrėjo vaizdo reportažus su psichologe apie emocinę sveikatą ir reportažus su skirtingais atsipalaidavimo pratimais. Šiuos atsipalaidavimo pratimus pritaikė mokydamiesi.

Geros emocijos ir bendrystė lydėjo, ruošiantis ir dalyvaujant klasės dainos konkurse, švenčiant gimtadienius, žaidžiant, aktyviose ir atsipalaidavimo pertraukėlėse.

Pirmokai linki visiems mokiniams, mokytojams ir tėveliams, kad Jus visada lydėtų gera emocinė sveikata ir bendrystė!