Gyvūnų dienos renginiai mokykloje

Spalio 4 d. 5- 8 klasės mokiniai minėjo pasaulinę Pasaulinę gyvūnų dieną.

• Vyko renginys „Mano augintinis – geriausias mano draugas“, kuriame mokiniai dalinosi savo patirtimi kaip prižiūrėti gyvūnus, papasakojo apie gyvūnų teises ir šeimininkų pareigas. Mokyklos kapelionas palaimino mokinių augintinius.
  • Šią dieną mokyklos mokiniai su dovanomis aplankė kačiukus prieglaudoje „Katino svajonė“. Gamtos mokslų – biologijos, chemijos ir dorinio ugdymo – etikos, tikybos pamokose mokiniai pristatė pranešimus: „Gyvūnų teisės ir šeimininkų pareigos“, „Gyvūnų laikymo taisyklės Kauno mieste“, „Gyvūnai moksliniuose eksperimentuose, „Laukinių gyvūnų nykimo priežastys“, „Kailiniai žvėreliai ir kailių pramonė“.
  • Mokinių tarybos mokiniai parengė ir skaitė pranešimą 1-4 kl. mokiniams apie beglobius gyvūnus, ir kvietė aktyviai dalyvauti socialinės pedagogės Egidijos Stankuvienės organizuojamoje akcijoje „Nelik abejingas“. Mokiniai buvo kviečiami aukoti gyvūnų maistą, pavadėlius, antkaklius, gultus, senus apklotus ar žaisliukus šuniukams ir katytėms.