I vieta – gamtos mokslų protų mūšyje „Tiriu. Pažįstu. Saugau“

7a ir 7b klasių mokinių komanda su biologijos mokytoja Skaiste Jakiene dalyvavo Kauno miesto ugdymo įsataigų 5-12 klasių mokinių „Jaunojo Tyrėjo dienoje“, kurią organizavo Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla.
Renginio pradžioje mokiniai dalyvavo protų mūšyje „Tiriu. Pažįstu. Saugau“, kur pademonstravę gamtos mokslų žinias, greitą orentaciją, loginį mąstymą nugalėjo dar 6 komandų atstovus ir iškovojo I-ąją vietą.
Prasidėjus tyriminėms-praktinėms veikloms mokiniams teko bandyti atpažinti gyvūnus pasitelkiant jų skleidžiamus kvapus, nematant pažinti augalų vaisius, organus, veterinarijos akademijos studentai ragino moksleivius paspėlioti gyvūnų kaukoles, kaulus, per mikroskopą stebėti pirmuonis judančius dumble.