III vieta konkurse „Istorijos žingsniai“

Kauno bendrojo ugdymo ir neformaliojo ugdymo įstaigų 4-9 klasių mokinių mažosios architektūros konkurse „Istorijos žingsniai” laimėjusius dvi prizines III vietas: Gabrielė Rasickaitė (5b kl.) „Gedimino pilies bokštas” ir Ineta Stogytė (5c kl.) „Trakų pilis”.
Taip pat už gražius kūrybinius darbus padėkomis buvo apdovanoti šie mokiniai: Danielius Filkovas (5c kl.) „Gedimino pilies bokštas”, Smiltė Rainytė (5c kl.) Kauno pilis, Edvinas Šimkūnas (5c kl.) Apuolės pilis ir 8d kl. Mokinė Meda Jokubauskaitė už miniatūrinį „Gedimino pilies bokštą”. Mokinius konsultavo istorijos mokytoja Vinanta Gulbinienė.
Po apdovanojimų mokiniai dalyvavo edukcijos užsiėmimuose „Architektūros stiliai Kauno mieste” bei „Geltona žalia raudona”, kurios metu mokiniai mokėsi pinti laimės apyrankes.