Edukacija „Laisvės gynėjai – kas jie?“

laisve1c klasėje vyko edukacija „Laisvės gynėjai – kas jie?“, skirta Lietuvos
Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.
Klasės mokinės - Irmos Bliūdžiūtės senelis Raimondas Novikas, buvęs kuopos vadas, jaunesnysis puskarininkis, kartu su tarnybos draugu R. Kazakausku supažindino mokinius su Nepriklausomos Lietuvos kariuomenės atsiradimo istorija, papasakojo, kaip kažkada teko ginti Lietuvos nepriklausomybę, kokiais ginklais buvo apsiginklavę tuometiniai laivės gynėjai.
Daug džiaugsmo mokiniams suteikė galimybė pasipuošti kario ekipuote, palaikyti rankose kovinių ginklų muliažus.
1c klasės mokinukai ir jų mokytoja Larisa Kolėdienė dėkoja Irmos mamai – Gretai Bliūdžiūvienei už suorganizuotą edukaciją, o seneliui – Raimondui Novikui ir jo bendražygiui R. Kazlauskui už įdomią ir įsimintiną pamoką bei prisiminimo dovanėles.

Visos teisės saugomos 2018  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla