Mokyklos komanda dalyvavo moksleivių olimpiadoje „Ispanakalbis pasaulis ir aš“

ispanuVytauto Didžiojo universitete vyko II-oji moksleivių olimpiada „Ispanakalbis pasaulis ir aš“. Olimpiada skirta visų klasių moksleiviams, kurie savo mokyklose lanko ispanų kalbos ir/ar kultūros užsiėmimus.
Renginio organizatorių teigimu, šia olimpiada siekiama atkreipti dėmesį į tai, kad vis daugiau moksleivių Lietuvoje noriai mokosi ispanų kalbos. Ši kalba, kurios pasaulyje mokosi 18 milijonų žmonių, tampa mokyklos išskirtinumo ženklu. Pernai pirmą kartą organizuota olimpiada sulaukė dalyvių iš visos Lietuvos, tad įvertinus moksleivių žinias ir susidomėjimą ispaniška kultūra, nuspręsta šią gražią tradiciją tęsti toliau.
Mokyklą atstovavo penkių mokinių komanda: Ieva Žukauskaitė (8a), Viktorija Rickevičiūtė (8a), Emilija Petrauskaitė (8a), Skaistė Lapinskaitė (8c), Deimantė Janušauskaitė (8c). Mokines konkursui ruošė ispanų kalbos mokytoja Vigilija Žiūraitė.
Olimpiada „Ispanakalbis pasaulis ir aš“ yra aštuntus metus vykstančio ispaniškos kultūros festivalio „Primavera en español“ (liet. Ispaniškas pavasaris) dalis.

Visos teisės saugomos 2018  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla