Kauno miesto ir rajono muzikos konkurso „Kalbos melodija“ nugalėtojai

kalbos melodijaSolistų ir duetų kategorija:
  • I vieta: Goda Ringailaitė, Goda Mikalauskaitė ie Austėja Diliūtė iš Kauno Dainavos progimnazijos , mokytoja Rimantė Jankauskienė.
  • II vieta: Airidija Belozaraitė iš Kauno Jono Žemaičio-Vytauto progimnazijos, mokytoja Daiva Barkauskienė.
  • III vieta: Liepa Vasiliauskaitė iš Kauno Vinco Kudirkos progimnazijos, mokytojos Svetlana Mockienė ir Eleonora Palšienė.
Ansamblių kategorijoje:
  • I vieta: Vokalinis ansamblis Ave musica, mokytoja Giedrė Druskienė
  • II vieta: Vokalinis ansamblis iš Kauno Milikonių progimnazijos, mokytoja Rasa Kundrotienė
  • III vieta: Merginų ansamblis iš Kauno Jono Pauliaus II progimnazijos, mokytojos Ilmara Ivoškienė ir Edita Brazauskienė.

Specialų Amerikos ambasados prizą gavo Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos duetas: Aironas Zybartas ir Erika Jasaitytė, mokytojas Algimantas Balčius.

Visos teisės saugomos 2018  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla