^Atgal į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Kryptingas meninis ugdymas

Efektyvaus mąstymo centras

Sielovada

Pradinis ugdymas

Oxford university Press Resource Centre

Nuotolinė matematikos mokyklėlė

El. Dienynas

Partneriai

Vyko mokytojams skirta daugiakalbystės kompetencijų tobulinimo konferencija

daugiakalbystes konferencijaKauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla organizavo Respublikinę bendrojo ugdymo mokyklų užsienio kalbų mokytojų konferenciją „Daugiakalbystės kompetencijų tobulinimas: tyrimai ir patirtys“.
Konferencijos organizatoriaus Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos daugiakalbystės skyriaus vedėjo Mindaugo Norkevičiaus teigimu, „ateities perspektyvoje užsienio kalbų gebėjimai bus vienas iš didžiausių potencialų darbo rinkoje, todėl apie tai reikia galvoti jau nuo ankstyvos vaikystės. Tėvų ir mokyklos uždavinys – skatinti vaikų vidinę motyvaciją atskleidžiant užsienio kalbų mokėjimo ir daugiakultūrio pasaulio pažinimo naudą, kuri gali prisidėti prie asmenybės formavimo“.
Konferencija buvo skirta užsienio kalbų mokytojams, mokyklų administracijos atstovams, taip pat mokytojams, kurie vykdo dalykinę integraciją su užsienio kalbomis, būsimiems pedagogams, kurie studijuoja ar atlieka praktikas bendrojo ugdymo mokyklose.
Pirmoje konferencijos dalyje vyko ekpertų pranešimai, kur savo tyrimus ir idėjas pristatė VDU mokslininkai, Prancūzų instituto Lietuvoje, Goethe’s instituto Lietuvoje, Ispanijos Karalystės ambasados atstovai. Po to vyko praktiniai seminarai mokytojams, kurių metu savo sričių specialistai mokytojams demonstravo naujausias ugdymo tendencijas, kurias galima pritaikyti užsienio kalbų pamokose, integruojant užsienio kalbas su kitais mokomaisiais dalykais.

Erasmus+

Ugdymas karjerai

Informacinių technologijų centras

Visos teisės saugomos 2018  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla