^Atgal į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Kryptingas meninis ugdymas

Efektyvaus mąstymo centras

Sielovada

Pradinis ugdymas

Oxford university Press Resource Centre

Nuotolinė matematikos mokyklėlė

El. Dienynas

Partneriai

Mokiniai dalyvavo akcijoje „Nelik abejinga“

socalineGegužės 11 dieną 1- klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Nelik abejingas“. Mokiniai ir mokytojai vyko į mokyklos socialinės pedagogės Egidijos Stankuvienės organizuotą kelionę į gyvūnų globos namus Všį „Lesė“.  
Ten mokiniai nuvyko su gausiomis dovanomis gyvūnams. Gyvūnų prieglaudoje mokiniai išklausė saugos instruktažą, apžiūrėjo patalpas, pasisveikino su visais gyvūnais, kai kurie pirmą kartą iš taip arti pamatė ir laukinius globojamus gyvūnus - lapę, baltuosius gandrus, juodąjį gandrą ir kitus saugomus paukščius, miško gyventojus. 
Mokiniai tikėjosi, kad prieglaudoje bus mažų šuniukų ar kačiukų, tačiau Všį „Lesė“ yra „senjorų“ globos namai. Visi gyvūnai yra vyresnio amžiaus, atitinkamai – su savo ligomis ir bėdomis (be vienos letenos, akli, negirdintys), tačiau Všį „Lesė“ globoje visi yra pamaitinti ir savo voljeruose turi net savo sofas. 
Mokykla dėkoja socialinei pedagogei Egidija Stankuvienei už iniciatyvą, taip pat prisidėjusiems: psichologei Erikai Drulytei-Gineikienei, mokytojoms Džildai Railienei ir Ingai Rukaitei, taip pat visiems vykusiems mokiniams, kurie tokiu būdu mokosi atjautos ir atsakomybės.

Erasmus+

Ugdymas karjerai

Informacinių technologijų centras

Visos teisės saugomos 2018  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla