^Atgal į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Kryptingas meninis ugdymas

Efektyvaus mąstymo centras

Sielovada

Pradinis ugdymas

Oxford university Press Resource Centre

Nuotolinė matematikos mokyklėlė

El. Dienynas

Partneriai

Istorinės atminties temų analizavimas mokykloje

aldona virginijaYra temų, apie kurias su vaikais kalbėti sunku, tačiau kalbėti reikia – mūsų vaikai supras. O knyga gali padėti. Ypač jeigu joje papasakota išliekamąją vertę turinti istorija apie tai, koks žmogus gali būti stiprus pačiose pažeidžiamiausiose sąlygose.
Gegužės 11 d. mokyklos bibliotekoje buvo suorganizuotas pristatymas knygos „Vaikystė Sibiro toliuos: tremtis vaikų akimis“, kurios parengimo iniciatorė ir recenzentė yra mokyklos istorijos mokytoja Virginija Mikutavičiūtė. 
Renginio svečiai – knygos sudarytojas Stanislovas Abromavičius ir autentiški knygos herojai Ignas Žukauskas, Irena Vilčinskaitė, Algirdas Bulota, priminę tremties istoriją bei ypatingai jaudinančius epizodus. Tai yra savo išgyvenimus tremtyje, kai buvo vaikai. 
Ištraukas iš knygos skaitė ir savo emocijas išsakė 5-8 klasių mokiniai. Mokinius parengė lietuvių kalbos mokytoja Aldona Zimnachaitė. 
Susitikimas su gyvais liudytojais kiekvienam iš mūsų ne tik priminė, ką patyrė mūsų tauta, ko ji neteko, bet ir tai, kas mus šiandien vienija, kas mus stiprina ir kad viskas įveikiama, kai svarbiausia vertybė yra Lietuva, jos nepriklausomybė.

Erasmus+

Ugdymas karjerai

Informacinių technologijų centras

Visos teisės saugomos 2018  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla