^Atgal į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Kryptingas meninis ugdymas

Efektyvaus mąstymo centras

Sielovada

Pradinis ugdymas

Oxford university Press Resource Centre

Nuotolinė matematikos mokyklėlė

El. Dienynas

Partneriai

Integruota viktorina „Aš tikrai myliu Lietuvą“

myliu lietuvaMokykloje vyko integruota lietuvių kalbos, istorijos, biologijos ir dorinio ugdymo viktorina „Aš tikrai myliu Lietuvą“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Renginyje dalyvavo po penkis 5-7 klasių mokinius. Susibūrę į komandas, mokiniai atliko vaizdingai pateiktas su Lietuva susijusias integruotas praktines užduotis. Užduotys buvo susietos su Lietuvos istoriniais įvykiais, kraštovaizdžiu, gamta, lietuvių kalba, tautosaka ir literatūra, bažnyčios kronika.
Susumavus visų užduočių taškus, nugalėtoja tapo 6c klasės komanda. Už puikų komandinį darbą padėkomis ir saldžiaisiais prizais apdovanoti visi viktorinos dalyviai džiaugėsi, jog ne tik pademonstravo, pagilino istorijos, lietuvių kalbos, biologijos ir dorinio ugdymo žinias, bet ir linksmai, turiningai praleido laiką kartu.
Džiugu, kad mokykloje įvyko toks puikus renginys, paskatinęs mokomųjų dalykų integravimą, kolegų, mokinių bendradarbiavimą ir komunikavimą. Integruotą viktoriną organizavo istorijos mokytoja Virginija Mikutavičiūtė, lietuvių kalbos mokytoja Aldona Zimnachaitė, biologijos mokytoja Elona Petrošienė, etikos mokytoja Giedrė Banelienė. 

Erasmus+

Ugdymas karjerai

Informacinių technologijų centras

Visos teisės saugomos 2018  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla