^Atgal į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Kryptingas meninis ugdymas

Efektyvaus mąstymo centras

Sielovada

Pradinis ugdymas

Oxford university Press Resource Centre

Nuotolinė matematikos mokyklėlė

El. Dienynas

Partneriai

Pradinis ugdymas

 • Edukacinių pamokų svarba: valstybės puoselėjimas

  2a2a klasės mokiniai su mokytoja Arijana Klimavičiene ir 4a klasės mokiniai su mokytoja Egle Germanauskiene organizavo edukacinę pamoką „Trispalvė vienybė“, kuri skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. 
  Mokiniai prisiminė ilgą Lietuvos kelią laisvės link ir pasipuošė pamokoje pasigamintomis trispalvėmis segėmis. 
 • Antrokai dalyvavo anglų kalbos kūrybiniame projekte „Drabužiai“

  drabuziaiAnglų kalbos pamokose antrokai su mokytojomis Ingrida Urbutiene ir Jurga Bartainiene mokėsi drabužių pavadinimus. 
  Pakartoję spalvas, susiskirstę grupėmis kūrė įvairius drabužių modelius.
  Kiekviena grupė viešai pristatė savo sukurtą drabužio modelį angliškai, taip mokiniai gerino ir viešojo kalbėjimo angliškai įgūdžius.
 • Šeimų šventė „Belaukiant trijų karalių“

  karaliai1a klasės bendruomenė organizavo šeimų šventę, kurios metu susipažino su Trijų karalių istorija, dėliojo dėliones, sprendė kryžiažodžius, kūrė pasakojimus apie žvaigždę, rašė laiškus. Ir visi tapo „karaliais“.
  Šventė dar labiau suartino vaikus, jų tėvus ir mokytojus. Šventę organizavo ir šeimas subūrė bendrystei mokytoja Rasa Krivickienė.
 • Mokykla didžiuojasi mokinių siekiais tobulėti

  padeka1a klasės mokinė Viltė Gasiūnaitė sukūrė trumpametražį filmą apie žiemą ir konkurse buvo įvertinta diplomu. 
  Mokykla didžiuojasi ir džiaugiasi pirmokės noru domėtis informacinėmis technologijomis. Mokytoja Rasa Krivickienė už mokinių skatinimą domėtis papildomomis veiklomis gavo padėką. 
 • Skaitymo projektas: mokiniai rekomenduoja skaityti knygas

  medisMokykloje vykdomas 1-4 klasių skaitymo projektas „100 gražiausių akimirkų su knyga“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.
  Mokiniai savo perskaitytas knygas rekomenduojama skaityti klasės draugams. Taip pat mokiniai atliko kūrybinę veiklą - „Perskaičiau knygelę - užklijavau lapelį“.
  Projektą organizuoja pradinių klasių mokytojos Arijana Klimavičienė ir Eglė Germanauskienė.
 • Mokiniai dalyvavo šventiniame spektaklyje

  sventinis spektaklis
  1-2 klasių mokiniai lankėsi Kauno valstybiniame lėlių teatre, kur stebėjo spektaklį „Sniego senio sapnas“.
   
  Mokiniai dalyvavo žaidimuose su Kalėdų seneliu, susitiko su senelio pagalbininkais – nykštukais.
 • Projekto „Šiltos Kalėdos“ veiklos

  svetlanaaGerumo akcijos ir projekto „Šiltos Kalėdos“ organizatorė mokytoja Svetlana Maštaitienė kartu su pradinių klasių mokiniais, lankančiais neformaliojo švietimo „Senovės Lietuvos tradicijos ir papročiai“ veiklas - sausuoju vilnos vėlimo būdu, gamino kalėdines dovanas, kurias pavadino - „Pingviniukai“. 
  Dovanos buvo skirtos Panemunės senelių globos namuose gyvenantiems senoliams. 
  1c, 3b, 3c ir 4b klasių mokiniai vyko į „Kauno Panemunės senelių globos namus“ ir dovanojo šventinį renginį-koncertą.
 • Mokiniai dalyvavo Lietuvos liaudies buities muziejaus edukacijose

  rumsiskes3c klasės mokiniai su mokytoja Loreta Urbonavičiene dalyvavo Lietuvos liaudies buities muziejaus organizuotame edukaciniame užsiėmime „Atvažiavo Kalėda“. 
  Mokiniai turėjo galimybę pasivažinėti arklių traukiamais vežimais. Senovinėje gryčioje prisiminė Kūčių ir Kalėdų tradicijas bei papročius. Taip pat vaišinosi tradiciniais valgiais. 
  Galiausiai mokiniai susitiko su Kalėda, su kuriuo žaidė adventinius žaidimus ir dainavo dainas. 
 • Mokiniai dalyvavo kalėdinėje popietėje

  3a3a klasės mokiniai su mokytoja Edita Lukoševičiene dalyvavo „Vėjų fėjos“ vienkiemyje organizuotoje šventinėje popietėje „Kalėdos vaikšto tyliai...“. 
  Mokiniai susipažino su Kalėdų tradicijomis, papročiais ir paslaptingais burtais, mokėsi dainuoti bei šokti lietuvių liaudies žaidimus, gamino medinius arkliukus, klausėsi senelio Kalėdos pasakojimų apie vaikščiojantį gerumą, elnią devyniaragį, apie saulėgrįžą ir norus, kurie išsipildo... 
  Kupini gražių įspūdžių mokiniai Kalėdų dvasios nuotaikos parvežė į mokyklą ir savo namus.
 • Mokinių dalyvavimas žinių apie gamtą konkurse

  edita3a klasės mokiniai Laimutė Marcinkutė ir Rapolas Stankūnas su mokytoja Edita Lukoševičiene dalyvavo Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje organizuotame Respublikiniame 3–4 klasių mokinių žinių apie gamtą konkurse „Aš apsisprendžiu“.
  Konkurse mokiniai pristatė savo paruoštus darbus parodai „Pasveikinkime vieni kitus, kurie apsisprendėme“. Konkurso metu mokiniai atliko teorines ir praktines užduotis. 
 • Integruotos ir kūrybiškumą skatinančios pamokų užduotys

  aistePirmokų mokytoja Aistė Kavaliauskaitė su 1b klasės mokiniais kūrybiškai atlieka lietuvių kalbos užduotis.
  Pamokos tikslas mokantis eilėraščius kūrybiškai juos iliustruoti ir mokytis viešai pristatyti atliktas užduotis.
 • Skaitymo projektas: mokiniai sužinojo kaip gimsta knygos

  skaitymo projektas1a ir 2b klasės mokiniai mokyklos skaitykloje žiūrėjo filmą „Kaip gimsta knyga"!
  Mokiniai apžiūrėjo mokyklos bibliotekoje esančias knygas, pamatė pačią mažiausią ir pačią seniausią knygas.
  Mokiniai susidomėjo skaitymu, ypač skaitykloje ir pažadėjo ten lankytis kuo dažniau. Nes apsilankiusių mokinių nuomone „knyga - geriausia draugė ne tik vaikams, bet ir suaugusiems“.
  Renginys yra skaitymo projekto „100 gražiausių akimirkų su knyga“ dalis, kurį kuruoja Eglė Germanauskienė ir Arijana Klimavičienė. 
 • Dvasingumo dienos akimirkos

  dvasingumas
   
  Mokiniai dalyvavo dvasingumo dienoje, kurią rengė sielovados grupė. Pagrindinės organizatorės – Inga Rukaitė ir Mintautė Jurkuvienė.
  Dvasingumo dienos tema- „Šviesos nešėjas“. Ši tema leidžia suprasti, kad labai svarbu ne tik gauti šviesos, bet ir nepamiršti jos nešti į pasaulį.
  4 klasių mokiniai kartu su mokyklos soc. pedagoge Egidija Stankuvienę vyko į Kauno Šv. Vincento Pauliečio (Petrašiūnų) bažnyčią ir apsilankė Kapucinų vienuolyne. Mokiniams vienuolis Valdemaras Michalovskis papasakojo apie bažnyčią ir vienuolyną.
 • Kūrybinės dirbtuvės darželio „Pasaka“ auklėtiniams

  dirbtuves
   
   
  Pradinių klasių mokytojos Giedrė Rainienė, Eglė Germanauskienė, Larisa Kolėdienė ir Violeta Mickevičienė darželio „Pasaka“ auklėtiniams organizavo kūrybines dirbtuves, kurių metu mokiniams buvo pristatytos įvairios meninio ugdymo veiklos.
 • Mokinių susitikimas su rašytoja

  rasytoja2c ir 4a klasės mokiniai su mokytojomis Gražina Mankevičiene ir Eglė Germanauskiene Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje susitiko su rašytoja Ramune Savickyte. 
  Rašytoja mokiniams pristatė savo knygą „Adelės dienoraštis. Žiema“. 
  Vaikai ne tik klausė autorės skaitomų ištraukų, bet ir čia pat galėjo stebėti, kaip gimsta knygų iliustracijos. 
  Biblioteka mokiniams padovanojo knygų ir kvietė sugrįžti, kai jas perskaitys. 
 • Skaitymo projektas: informacijos atrankos ir viešojo kalbėjimo svarba

  kalbejimas4c klasės mokiniai kartu su mokytoja Giedre Rainiene aktyviai skaitė mokslines enciklopedijas. Vėliau atrinkę svarbiausią informaciją apie pasaulio šalis, gyvūnus, Saulės sistemą rengė pranešimus ir mokėsi juos pristatyti viešai. 

  Skaitymo projekte dalyvavo ir 8b klasės mokiniai bei jų lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mintautė Jurkuvienė.

 • Kūrybinės dirbtuvės darželių auklėtiniams

  giedre1Pradinių klasių mokytojos Giedrė Rainienė, Eglė Germanauskienė, Larisa Kolėdienė ir Violeta Mickevičienė darželio „Saulutė“ auklėtiniams organizavo kūrybines dirbtuves, kurių metu mokiniams buvo pristatytos įvairios meninio ugdymo veiklos.

 • Gerumo akcija „Padovanok šypseną gatvėje gyvenančiam vaikui Indijoje“

  gerumasJaunųjų misionierių būrelio ketvirtokai susitiko su KTU studente iš Indijos Titi, kuri mokiniams pristatė gatvėje gyvenančių vaikų iššūkius ir kaip jaunieji misionieriai galėtų jiems padėti. 
  Mokiniai nusprendė per Advento laikotarpį susilaikyti nuo saldainių ir sutaupytus pinigus, kuriuos skirtų saldainiams nusipirkti, dėti į savo pasidarytas gerumo taupykles. Akcijos pabaigoje sutaupytus pinigus jie išsiųs organizacijai, kuri rūpinasi gatvėje gyvenančiais vaikais Indijoje. 
  Gerumo akcijos trukmė nuo 2017-12-08 iki 2017-12-22. Akcijos koordinatorė tikybos mokytoja Inga Rukaitė.
 • Pirmokai priėmė grūdinių produktų iššūkį

  pirmokaiPirmokai džiaugsmingai priėmė II-ąjį Sveikatiados grūdinių produktų iššūkį. Mokiniams buvo smagu neštis į mokyklą košes ir kitas grūdines kultūras, jas valgyti kartu su klasės draugais. 
  Mokiniai suprato, kad košės yra ne tik maistingos, bet ir vertingos. Taip pat pirmokai valgė grūdų batonėlius ir javainius. Visi pirmokai pažadėjo namuose rytais ir vakarais valgyti košę.
  Mokykla dėkoja aktyvioms pirmokų mokytojoms Rasai Krivickienei, Larisai Kolėdienei ir Aistei Kavaliauskaitei už sveikatai naudingų iniciatyvų skatinimą mokykloje.
  Kviečiame visus prisijunti prie šios iniciatyvos, o dabar įvertinkime kaip sekėsi pirmokams.
 • Integruotos pamokos mokykloje

  2a3b2b ir 3a klasių mokiniai dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamokoje „Mano šeima ir jos kilmė“. Integruotą pamoką vedė mokytojos Lina Gustaitienė ir Edita Lukoševičienė.
  Vaikai pasakojo apie savo senelius, prosenelius, demonstravo senas šeimos nuotraukas, susipažino su pagrindiniais giminės ir šeimos narių pavadinimais, tėveliams padedant kūrė savo giminės medį.  Dalinosi linksmomis šeimų istorijomis, pasiekimas. Mokiniai suprato, kad žinoti savo protėvius, savo šaknis – vadinasi rūpintis savo istoriniu paveldu, galimybė „pakeliauti“ po praeitį.

Erasmus+

Ugdymas karjerai

Informacinių technologijų centras

Visos teisės saugomos 2018  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla