^Atgal į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Kryptingas meninis ugdymas

Efektyvaus mąstymo centras

Sielovada

Pradinis ugdymas

Oxford university Press Resource Centre

Nuotolinė matematikos mokyklėlė

El. Dienynas

Partneriai

Pradinis ugdymas

 • Mokiniai susipažino su tautinės muzikos istorija

  muzikos istorija3a klasės mokiniai su mokytoja Edita Lukoševičiene dalyvavo edukacinėje programoje „Liaudies muzikos instrumentų šalyje“.
  Edukacijos metu mokiniai susipažino su įvairiais lietuvių liaudies muzikos instrumentais, senąją Lietuvos kaimo muzikavimo tradicija ir šiuolaikine jos kryptimi – postfolkloru. 
  Edukacijos metu mokiniai klausėsi pučiamųjų liaudies muzikos instrumentų, kanklių, sutartinių, modernaus folkloro garso įrašų, dalyvavo interaktyvioje pramogoje – sutartinių karaokė. 
 • Pirmokų pažintis su architektūra

  architektura1b klasės mokiniai su mokytoja Aiste Kavaliauskaite lankėsi KTU Statybos ir architektūros fakultete. 
  Pirmokai pažino įvairias universiteto erdves, dalyvavo įdomiose veiklose, netgi pabandė pastatyti namą iš cukrinių plytų. Mokiniai į mokyklą parsivežė puikių įspūdžių.
 • Floristikos edukacija „Pažadink gėlę“

  floristikaPavasaris pražysta žiedų žiedais ir vis linksmiau visus džiugina.
  1a klasės mokiniams mokytoja Rasa Krivickienė organizavo floristikos pamoką. Mokiniai sužinojo kas yra floristika, kuo ji ypatinga.
  Taip pat pakartojo savo žinias apie pavasario augalus, kurie žydi nuostabiais žiedais ir su kūrybinga floriste Indre Petrusevičiūte mokėsi spiralinės puokštės kūrimo.
  Pirmiausia susipažino su įrankiais, kurie reikalingi puokštės kūrimui. Kiekvienas turėjo galimybę prisiliesti prie puokštės. Ją padabinti rožėmis, tulpėmis, chrizantemomis, kalijomis, alstromerijomis.
  Mokiniai ir mokytoja dėkoja floriostei Indrei Petrusevičiūtei už nuostabią edukacinę programą.
 • Vaikų Velykėlės „Sportuojanti Lietuva“

  sportuojanti lietuva1a klasės mokiniai su mokytoja Rasa Krivickiene buvo pakviesti į darželį „Vaivorykštė“ dalyvauti vaikų šventėje.
  Pirmokams buvo smagu su daina „pakeliauti“ po Lietuvos miestus ir miestelius.
  Tada visi išsiskirstė į rungčių ruožus. Estafetėse dalyvavo ne tik vaikai, bet ir suaugę. Vėliau dalyvavo margučių ridenimo varžybose. Labai buvo įdomu puošti didžiulį kiaušinį.
  Mokiniai ir mokytoja dėkoja darželio „Vaivorykštė“ kolektyvui už bendradarbiavimą ir puikias emocijas.
 • Mokykloje vyksta Velykinių margučių kompozicijų paroda

  velykiniu marguciu parodaPažadinus, kas buvo užmigdyta 
  Velykų saulė patekėjo rytą, 
  Prikėlė žolę, medį, plukės žiedą 
  Ir vis linksmiau per aukštą dangų rieda... 
  Mokykloje balandžio 9-13 dienomis vyksta 1-4 klasių mokinių velykinių margučių kompozicijų paroda „Rido rido margučiai“. 
  Parodos tikslas - skatinti pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių bendravimą ir bendradarbiavimą, puoselėti liaudies tradicijas marginant margučius. 
  Parodą organizavo pradinių klasių mokytojos: Violeta Mickevičienė, Svetlana Maštaitienė, Loreta Urbonavičienė.
 • Sveikos gyvensenos skatinimas mokykloje

  gyvensenaKovo mėn. Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje vyko konkursas ,,Sveiko maisto šefas“. Jame dalyvavo 3a kl. mokiniai Rapolas Stankūnas ir Saulė Raulynaitytė. Mokinius ruošė mokytoja Edita Lukoševičienė. Kūrybinių darbų pagalba mokiniai pateikė savo šeimos sveiko maisto receptą.
  Komisijos sprendimu Rapolo Stankūno darbas papuolė į geriausių konkurso darbų kategoriją ir buvo apdovanotas diplomu ir atminimo dovana.
 • Pirmokų sveikinimas šv. Velykų proga

  1a aiste1a klasės mokiniai jau išmoko rašyti raideles, todėl gali parašyti velykinį sveikinimą.
  Mokiniai linki visai mokyklos bendruomenei gražių, prasmingų ir jaukių Šv. Velykų ir stiprių margučių! 
 • Pamoka Kauno medicinos ir farmacijos istorijos muziejuje

  farmacija1a ir 1c klasių mokiniai, baigę pasaulio pažinimo skyrių „Mūsų sveikata ir saugumas“, savo žinias gilino Kauno medicinos ir farmacijos muziejuje. 
  Mokiniai sužinojo muziejaus istoriją. Pamatė įvairius prietaisus, kuriais buvo gaminami vaistai, tabletės. Sužinojo, jog visus vaistus gamino rankomis. Tik vėliau atsirado tablečių gaminimo mašinos. 
  Didžiulį įspūdį paliko žolė, iš kurios buvo pradėtas gaminti kolos gėrimas. Šis gėrimas buvo vaistas, ir tuo pačiu pats skaniausias pasaulyje. 
  Mokiniai aplankė muziejaus rūsius, kuriuose buvo įsikūrusi ligoninė, vaistų laikymo patalpa, kurioje rado neskaniausią vaistažolę - pelyną. Taip pat susipažino su šamanu, kuris savo magiškomis galiomis gydė žmones.
 • Jaunųjų misionierių susitikimas su savanore iš Ukrainos

  misionierePradinių klasių mokiniai, lankantys jaunųjų misionierių būrelį susitiko su su ukrainiete savanore Lietuvoje Hanna. Hanna mokiniams pristatė Ukrainos šalį, jos tradicijas ir su mokiniais pasidalino kaip pasikeitė Ukrainos vaikų gyvenimas į šalį atėjus karui, kuris trunka jau 5 metus. 
  Hanna rodė mokiniams vaizdo medžiagą-liudijimus, kaip gyvena vaikai ir šeimos Ukrainoje, tose zonose kur vyksta karas. 
  Mokiniai Hannai įteikė per Gavėnios laikotarpį sukauptus pinigėlius, kad už juos nupirktų Ukrainos vaikams reikiamų priemonių. Hanna padėkojo ir su mokiniais sutarė, kad ateinantį penktadienį kartu su jais eis nupirkti Ukrainos vaikams, už surinktus pinigėlius, tas mokyklines priemones, kurias jiems norėtų padovanoti. 
  Susitikimą organizavo Jaunųjų misionierių būrelio vadovė, tikybos mokytoja s. Inga Rukaitė.
 • Pradinių klasių mokinių gavėnios rekolekcijos „Jėzaus kančios ir meilės paliesti“

  rekolekcijos2018 kovo mėn. 19 d., 20 d., 22 d. ir 23 d. dorinio ugdymo pamokos metu mokyklos koplyčioje vyko pradinių klasių mokinių Gavėnios rekolekcijos tema „Jėzaus kančios ir meilės paliesti“, kurias vedė mokyklos kapelionas kun. Pedro Pich ir tikybos mokytoja s. Inga Rukaitė.
  Rekolekcijų metu mokiniai apmąstė Kristaus kančios ir prisikėlimo slėpinį, meldėsi „Kryžiaus kelio“ maldą.
 • Edukacijos „Vandens lašelis“ akimirkos

  vanduo1a ir 1c klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis Rasa Krivickiene ir Larisa Kolėdiene paminėjo Pasaulinę vandens dieną. 
  Mokiniai dalyvavo edukacijoje „Vandens lašelis“. Jos metu pirmokai išsiaiškino vandens svarbą žmonių gyvenime, mokėsi saugoti ir tausoti vandenį. 
   Edukacijos pabaigoje mokiniai dalyvavo mįslių apie vandenį konkurse, kirpo iš popieriaus lašelius ir ant jų užrašė pasižadėjimą saugoti ir tausoti vandenį.  Mokiniams buvo labai smagu dalintis žiniomis apie vandenį ir linksmai leisti laiką drauge.
 • Raudonos nosies diena mokykloje

  raudona nosisKovo 19-20 d. 3a, 2b ir 2c klasių mokiniai su savo mokytojomis Edita Lukoševičiene, Lina Elena Gustaitiene ir Gražina Mankevičiene paminėjo Tarptautinę Raudonos nosies dieną. 
  Mokiniai sužinojo apie šios dienos atsiradimo istoriją, suprato pagrindinę jos idėją. Savo klasėse mokiniai pasipuošė raudonomis nosimis, stengėsi prajuokinti kitus, piešė klounus, visi bendrai žiūrėjo trumpas animacines istorijas „Pažink negalią“. 
  Šios trumpos istorijos leido mokiniams suprasti, kaip jaučiasi žmonės, turintys negalią, nevalingų įpročių ar keistenybių, paskatino įsijausti į jų būseną, užjausti, globoti ir neatstumti. 
  3a klasės mokiniai poromis paruošė bei pristatė darbus tema „Judėjimas – sveikata“.
 • Mokinių edukacijos Panevėžyje

  panevežys3a, 2b ir 2c klasių mokiniai su mokytojomis Edita Lukoševičiene, Lina Elena Gustaitiene ir Gražina Mankevičiene vyko į Panevėžį. 
  Mokiniai susipažino su Panevėžio istorija, apsilankė prie Lietuvos didžiojo kunigaikščio Aleksandro paminklo. Dalyvavo trijose edukacijose.
  Pirmosios edukacijos metu vaikai susipažino su Panevėžio lėlių vežimo teatro aktoriais, žiūrėjo lėlių spektaklį apie skruzdėlytę atsiskyrėlę. Sužinojo kaip ir iš ko gaminamos lėlės, net su jomis vaidino. 
  Vėliau mokiniai lankėsi siaurojo geležinkelio depe, susipažino su geležinkelio istorija ir pasivėžino siauruku.
  Trečioji edukacija vyko meninio stiklo pūtimo studijoje „Glassremis“. Sulaikę kvapą stebėjo, kaip iš karštos, tąsios masės stiklo pūtėjai pagamina nuostabaus grožio stiklo dirbinius.
 • Pirmosios išpažinties šventė mokiniams

  ispazintisKauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje vyko mokinių, kurie šiemet priims Pirmąją Komuniją, pirmosios išpažinties šventė. 
  Joje dalyvavo ir mokyklos 3-5 klasių mokiniai, kurie ruošiasi priimti Pirmąją Komuniją. Šventė prasidėjo Susitaikinimo liturgijos šventimu, kurios metu vaikai priėjo, pirmą kartą savo gyvenime, asmeninės išpažinties. Po jos mokiniai darė padėkos Jėzui širdeles. 
  Po Susitaikinimo pamaldų, jų dalyviai šventė bendrystę ir vaišinosi. Kartu su Kauno Gerojo Ganytojo parapijos katechete Indre Pamarnackaite mokiniams šią šventę paruošė ir joje lydėjo tikybos mokytoja s. Inga Rukaitė.
 • Pirmokai švenčia laimės ir žemės dienas

  zemes diena11b klasė su mokytoja Aiste Kavaliauskaite sveikina visus su dviguba švente - Laimės ir Žemės diena. 
  Pirmokai linki visiems gyventi laimingai mūsų nuostabioje Žemėje! 
 • Integruotos pasaulio pažinimo, technologijų ir anglų kalbos pamokos

  kokteiliai1a ir 1c klasėse su mokytojomis Rasa Kriviciene ir Larisa Kolėdiene vykdė bendrą integruotą pasaulio pažinimo, technologijų ir anglų kalbos pamoką. 
  Vienas iš šios pamokos tikslų buvo parodyti mokiniams, jog pienas gali tapti labai gardžiu gėrimu – kokteiliu ir skatinti pieno produktų vartojimą vaikų tarpe.
  Pirmiausia vaikai susipažino su sveikos mitybos piramide, aiškinosi kiekvienos produktų grupės naudą žmogaus sveikatai, po to atsakė į viktorinos „Sveikatiados maisto detektyvai“ klausimus. 
 • Mokyklos pirmokai dalyvauja ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“

  palange1b klasės mokiniai su mokytoja Aiste Kavaliauskaite pavasarį pasitinka su savo mažuoju prieskoninių žolelių darželiu ant palangės.

 • Mokiniai dalyvauja parodoje „Pavasario pranašai“

  pavasario pranasaiPavasario saulė prašvito meiliai
  Ir juokiasi, širdį vilioja;
  Iškilo į dangų aukštai vieversiai,
  Čirena, sparneliais plasnoja.
  (Maironis)
   
  Nuo senovės kovo 10 dieną buvo švenčiamas paukščių parskridimas. 40 paukščių diena vadinama todėl, kad apytikriai tiek paukščių rūšių iš Lietuvos išskrenda žiemoti į svetimas šalis, o pavasarį sugrįžta į gimtinę.
  3b, 3c ir 4b klasių mokiniai ir jų mokytojos Svetlana Maštaitienė, Loreta Urbonavičienė, Violeta Mickevičienė besidžiaugdami pavasariu bei grįžtančiais paukščiais nuo 2018 m. kovo 10 d. dalyvauja Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje - Parko padalinyje parodoje „Pavasario pranašai“. 
  Parodos tikslas – pasitelkiant įvairias piešimo technikas atskleisti Lietuvos parskrendančių paukščių savitumą, išskirtinumą, ugdyti vaikų kūrybiškumą, meninius gebėjimus. Skatinti mokinius domėtis Lietuvos paukščiais.
 • Mokiniai dalyvavo viktorinoje „Ką tu žinai apie Lietuvą?“

  apie lietuva1c klasės mokiniai kartu su mokytoja Larisa Kolėdiene dalyvavo projekto „Tai mano pasaulis – mana Lietuva“ uždarymo viktorinoje „Ką tu žinai apie Lietuvą“. 
  Šį renginį organizavo Kauno vaikų lopšelio – darželio „Pasaka“ pedagogai. 
  Mokyklos pirmokai kartu su kitų ugdymo įstaigų auklėtiniais atsakinėjo į viktorinos klausimus, kūrė ir pristatė palinkėjimus Lietuvai, dainavo lietuvių liaudies dainas, žaidė. 
  Dėkojame darželio „Pasaka“ pedagogams už gražų ir prasmingą renginį, už patriotiškumo ugdymą meno pagalba.
 • Integruotos anglų kalbos ir pasaulio pažinimo pamokos pradinio ugdymo mokiniams

  anglu Ingrida3c klasės mokiniai dalyvavo integruotojoje anglų kalbos ir pasaulio pažinimo pamokoje, kurios tema „The British Weather“.
  Trečiokai susipažino su anglų kalbos žodžiais apibūdinančiais orą. 
  Atliko įvairias užduotis: piešė orų simbolius Didžiosios Britanijos žemėlapyje, mokėsi pasaulio dalis ir prognozavo orus Lietuvoje. 
  Taip pat mokiniai tapo orų pranešėjais. Pristatė savo sukurtas orų prognozes kitai savaitei.
  Integruotą pamoką organizavo anglų kalbos mokytoja Ingrida Urbutienė.

Erasmus+

Ugdymas karjerai

Informacinių technologijų centras

Visos teisės saugomos 2018  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla