^Atgal į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Kryptingas meninis ugdymas

Efektyvaus mąstymo centras

Sielovada

Pradinis ugdymas

Oxford university Press Resource Centre

Nuotolinė matematikos mokyklėlė

El. Dienynas

Partneriai

Pradinis ugdymas

 • Būsimi antrokai siunčia linkėjimus ir linki geros vasaros

  1b vasara1b klasės mokiniai su mokytoja Aiste Kavaliauskaite džiaugsmingai baigė mokslo metus ir yra pasiruošę laukti kitų, iššūkių kupinų mokslo metų.
  Būsimi antrokai visiems linki pačios puikiausios vasaros.
 • Pradinių klasių mokinių pirmūnų šventės akimirkos

  pirmunaiPradinių klasių pirmūnai dalyvavo spektaklyje „Kas tame lagamine“, kuris vyko Kauno vaikų ir jaunimo teatre „Vilkolakis“. 
  Po spektaklio 1-4 klasių pirmūnams buvo įteikiami mokyklos padėkos raštai. Mokykla sveikina pirmūnus ir linki toliau siekti aukštų mokslo rezultatų! 
  Sveikiname ir dėkojame visoms pradinių klasių mokytojoms, kurios per metus stengėsi, kad jų mokiniai įgytų kuo daugiau žinių, patirtų mokymosi džiaugsmą ir kūrybiškai save atskleistų! 
 • Raštingiausių Kauno miesto mokinių apdovanojimai

  Lietuvos švietimo istorijos muziejuje vyko Kauno miesto ketvirtų klasių lietuvių kalbos diktanto- konkurso ,,Raštingiausias Kauno miesto pradinukas 2018“ laureatų apdovanojimo šventė. 

  Mokyklos 4b klasės mokinei Viltei Valatkaitei, ketvirtų klasių lietuvių kalbos diktanto konkurso ,,Raštingiausias Kauno miesto pradinukas 2018“, skirto Lietuvos 100-mečiui paminėti, I vietos nugalėtojai įteikta padėka ir knyga. 

  Po apdovanojimų mokiniai dalyvavo muziejaus edukacinėje programoje.

  Mokinę ruošė mokytoja Violeta Mickevičienė.

 • Trečiokų edukacinė kelionė į Anykščius

  anyksciai3b ir 3c klasių mokiniai su mokytojomis Svetlana Maštaitiene ir Loreta Urbonavičiene keliavo po Anykščių kraštą. 
  Aplankė technikos paminklą „Siauruko geležinkelį“. Sužinojo daug įdomių faktų apie geležinkelio istoriją bei surengė greičio turnyrą su drezinomis. Taip pat klausė legendų ir kopė, skaičiuodami laiptelius į „Laimės žiburį“. 
  Daug sužinojo apie Lietuvos augalus, eidami pažintiniu taku ir grožėdamiesi nepaprastu gamtos grožiu „Lajų taku“. Teko išmatuoti Puntuko akmens dydį ir sužinoti legendų apie jo atsiradimą bei tikrąją prigimtį. Daugiausia įspūdžių paliko „Labirintų“ parkas, kuriame galima buvo suderinti mąstymą ir judėjimą. 
  Smagu buvo ne tik ieškoti išėjimo iš labirintų, bet ir parungtyniauti, kas greičiau jį suras. Trečiokai rekomenduoja ir Jums aplankyti nuostabų Anykščių kraštą.
 • Integruotos užduotys kine

  1a Rasa1a klasės mokiniai ir mokytoja Rasa Krivickienė apsilankė Kauno Akropolyje ir ne tik smagiai leido laiką kine „Teris ir užburta aušros karalystė“, bet ir mokėsi lietuvių kalbos. 
  Ieškojo veikėjų, juos apibūdino. Taip pat mokėsi ir etikos, nes sužinojo, kad pyktis tikrai nepakelia nuotaikos ir žmogus nuo to netampa laimingas.
  „Tad būkim linksmi!“ - linki pirmokai.
 • Patirtinis ugdymas: gamtos pažinimo svarba

  1b gamta1b klasės mokiniai su mokytoja Aiste Kavaliauskaite dalyvavo edukacijoje Kauno marių regioniniame parke. 
  Pirmokai žygiavo mišku, tyrinėjo parko aplinką, susipažino su įdomiąja miegapele ir ieškojo stebuklingo augalo.
 • Pirmokai surengė paspirtukų varžybas

  Mokyklos pirmokai su mokytojomis Rasa Krivickiene, Larisa Kolėdiene ir Aiste Kavaliauskaite praleido smagią ir aktyvią popietę paspirtukų šventėje.
  Mažieji šventės dalyviai surengė įspūdingą paspirtukų paradą, išbandė jėgas įvairiose rungtyse ir dalijosi puikia nuotaika!
 • Mokiniai kūrė emblemas parodai „Aš minu dviratuku 2018“

  1a, 1c, 3b, 3c, 4b klasių mokiniai kūrė emblemas, norėdami dalyvauti Kauno miesto Švietimo įstaigų pradinio ugdymo ir priešmokyklinių grupių ugdytinių emblemų parodoje „Aš minu dviratuku 2018“.
  Šios parodos tikslas yra ugdyti ir stiprinti pradinių klasių mokinių, ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių vaikų savimonę apie naudą gamtai, sveikatai važinėjant dviračiu, taip pat ugdyti vaikų kūrybinius gebėjimus.
  Į šią parodą pateko 1a klasės mokinės Viltės Šimaliūnaitės emblema, mokinę ruošė mokytoja Rasa Krivickienė. 
 • Pirmokai mokosi rūšiuoti buitines atliekas

  siuksles1c klasės mokiniai su mokytoja Larisa Kolėdiene lankėsi įmonėje „Kauno švara“, kur įvairaus amžiaus mokiniams organizuojamos aplinkosauginės pažintinės ekskursijos. Mokiniai išsiaiškino, kokią žalą patiria gamta dėl neatsakingo žmonių požiūrio į atliekų rūšiavimą, sužinojo, per kiek laiko suyra popierius, stiklas, plastikas. Suprato, kodėl svarbu rūšiuoti buitines atliekas, kaip jas galima perdirbti. Ekskursijos metu mokiniai mokėsi atpažinti ant pakuočių esančius sutartinius ženklus, tinkamai surūšiuoti atliekas. 
  Aplankę antrinių žaliavų rūšiavimo liniją, pirmokai susipažino su atliekų tvarkymo sistema, apžiūrėjo transporto priemones, kurios padeda tvarkyti buitines atliekas bei palaikyti mūšų miesto gatvių švarą. 
 • Pamokų ciklas būsimiems pirmokams

  pirmoku mokyklele

 • Ugdymo dienos akimirkos Anykščiuose

  anyksciai1a ir 1c klasių mokiniai ir jų mokytojos Rasa Krivickienė bei Larisa Kolėdienė ugdymo dieną praleido Anykščiuose. 
  Mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Duonelė kasdieninė“, kurios metu, trobos šeimininkė linksmai pasitikusi pirmokus ir susodinusi už stalo, pasakojo apie duonos kelią, kaip reikia sėti rugius, pjauti, kulti, malti, kaip reikia duoną raugti, užmaišyti, kaip paruošti kepimui krosnį. 
  Kad duona geriau kiltų, pirmokai dainavo dainas. Vėliau patys suformavo savo duonos pagrandukus ir pašovė krosnin. 
  Kol duona kepė mokiniai aplankė Arklio muziejų, kuriame sužinojo apie arklių veisles, spalvas, apie senovinį transportą. 
 • Edukacija Vaikų literatūros muziejuje

  2b2b klasės mokiniai su mokytoja Lina Gustaitiene lankėsi Vaikų literatūros muziejuje ir dalyvavo „Gilės pamokoje“
  Čia mokiniai gilino savo žinias apie rašytoją Vytautą Petkevičių, skaitė, vaidino jo kūrinį „Gilės nuotykiai Ydų šalyje“, mokėsi pamėgdžioti paukščius. 
 • Mokyklinės 3-4 klasių kvadrato varžybos

  kvadratasGegužės 8-10 dienomis vyko III ir IV klasių mokinių tarpklasinės kvadrato varžybos, kurias organizavo mokytoja Edita Lukoševičienė ir Lina Gustaitienė. 
  Mokiniai ne tik varžėsi dėl nugalėtojo taurės ir I vietos diplomo, bet ir mokėsi draugiškai, solidariai, kilniai elgtis aikštelėje.
  Pereinamą taurę ir pirmą vietą laimėjo 3c ir 4c klasių komandos. 
  Antrą vietą laimėjo 3a ir 4b klasių komandos, trečia vieta atiteko 3b ir 4a klasių komandoms.
  Sveikiname visas klasių komandas ir skatiname toliau aktyviai žaisti kvadrato žaidimą.
 • Sveikiname užėmus I vietą Kauno miesto 4-tų klasių diktanto konkurse

  diktantas pradMokyklos ketvirtų klasių mokytojos organizavo lietuvių kalbos diktanto konkurso „Raštingiausias Kauno miesto pradinukas 2018“ skirto Lietuvos 100-čiui paminėti I etapą.
  Konkurso nugalėtojos: 4b klasės mokinė Viltė Valatkaitė ir 4a klasės mokinė Evelina Ponelytė gegužės 9d. dalyvavo šio konkurso II-ajame etape, kuris vyko „Vyturio“ gimnazijoje.
  Konkurse dalyvavo 43 mokiniai iš 25 mokyklų. 4b klasės mokinė Viltė Valatkaitė užėmė I vietą.
 • Ugdymo dienos akimirkos

  uggdymo diena pradinukaiGegužės 15 d. vyko pradinių klasių ugdymo diena „Mes - šeima“. 
  2a mokiniai su mokytoja Arijana Klimavičiene ir 4a mokiniai su mokytoja Egle Germanauskiene nusprendė šią dieną praleisti kartu žaidžiant ir sportuojant. 
  Bendrumo jausmas ir gera nuotaika lydėjo visus.
 • Edukacija trečiokams: atvirukų gamyba skrebinimo technika

  edukacija treciokamasBalandžio 27 d. 3c klasės mokiniams Tomo Martišiaus mama Virginija pristatė savo hobį – atvirukų kūrimą skrebinimo technika. 
  Edukacijoje mokiniai turėjo galimybę susipažinti su visomis šiai technikai reikalingomis priemonėmis. Teoriškai su mokiniais aptarė ir praktiškai išbandė popierių, medžiagų ir įrankių įvairovę. Sužinojo, kaip juos naudoti ir ką galima sukurti jų pagalba: kaip naudotis popieriaus pjaustymo įrankiais - giljotina ir trimeriu, lankstymo lenta, kaip derinti skrebinimui naudojamus popierius, kokie klijai jiems geriausiai tinka, išbandė skylamušių bei kirtimo mašinėlės panaudojimo galimybes, „embossing“ techniką. 
  Edukacijos metu mokiniai gamino atvirukus Motinos dienos progai. Kūrybinis procesas buvo labai smagus, o rankų darbo rezultatas – puiki šilta dovana mamoms. 3c klasės mokiniai su mokytoja Loreta Urbonavičienė dėkoja Tomo mamai Virginijai už puikią edukaciją.
 • Pirmokai dalyvavo Vaikų literatūros muziejaus edukacijoje

  edukacija literatura1b klasės mokiniai su mokytoja Aiste Kavaliauskaite lankėsi Vaikų literatūros muziejuje. 
  Čia mokiniai įdomiai ir turiningai leido laiką: klausėsi skaitomų kūrinių, patys skaitė draugams ir linksmai gamino raides!
 • Mokinių saviraiškos skatinimas

  diplomas2a klasės mokinė Patricija Alionytė dalyvavo muzikos ir šokios festivalyje „Mes pasaulis 2018“, kuriame atliko muzikinį pasirodymą. 
  Mokinės atliktas pasirodymas atrinktas baigiamajam koncertui.
 • Sveikiname kūrybos konkurso nugalėtoją Emą Remendaitę

  remendaiteMokyklos 4b klasės mokinės Ema Remendaitė ir Danielė Bulakaitė su mokytoja Violeta Mickevičiene dalyvavo Dainavos progimnazijoje Kauno miesto švietimo įstaigų ketvirtųjų klasių mokinių savo kūrybos konkurse „Saulės spindulėlis“, skirtame atkurtos Lietuvos šimtmečiui. 
  Šiame konkurse už pristatytą savo kūrybos eilėraštį „Gimtine Lietuva!“ 4b klasės mokinė Ema Remendaitė tapo Kauno miesto mokinių savo kūrybos poezijos konkurso „Saulės spindulėlis“ III vietos laimėtoja. 
 • Dėmesys skaitymui

  demesys skaitymui2a klasės mokinės Patricija Alionytė ir Samanta Tarasevičiūtė su mokytoja Arija Klimavičiene bei 4a klasės mokinės Ugnė Pečiulytė ir Evelina Ponelytė su mokytoja Egle Germanauskiene dalyvavo vaikų darželyje „Vaivorykštė“ organizuotame edukaciniame rytmetyje „Draugaukime su knyga“. 
  Ketvirtokės darželio vaikams pristatė mokyklinius vadovėlius, Patricija perskaitė ištrauką iš savo mėgstamiausios knygutės. Darželio auklėtiniai mokiniams padovanojo knygutes, o mokyklos mokiniai, atsidėkodami, jiems padovanojome pačių pagamintus skirtukus knygoms.

Erasmus+

Ugdymas karjerai

Informacinių technologijų centras

Visos teisės saugomos 2018  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla