Iniciatyva „Laisvės sparnai“

7b ir 8a klasės mokiniai su technologijų mokytojais Evelina Bujanauskiene ir Vitu Gulbinu prisijungė prie iniciatyvos „Laisvės sparnai“. Tiesioginės transliacijos iš Japonijos metu mokiniai lankstė gerves origami technika. Kūrybėse dirbtuvėse vertėjai vertė iš japonų kalbos į lietuvių ir ukrainiečių kalbas.

Vilniaus dailės akademijos studentai iš gervių sukurs meninę instaliaciją, kuri bus eksponuojama prekybos ir pramogų centre „Akropolis“.

Išreikšdami palaikymą Ukrainai, kovojančiai už laisvę, rūpindamiesi nuo karo bėgančių ukrainiečių vaikais, radusiais saugų prieglobstį mūsų mieste, Kauno švietimo inovacijų centras drauge su miesto savivaldybe ir Kaunui giminingo Hiratsukos miesto atstovais rengė šią iniciatyvą.