Inovatyvios gamtos mokslų pamokos

5a klasės mokiniai su gamtos mokslų mokytoja Skaiste Jakiene dalyvavo netradicinėje pamokoje apie išmanias technologijas gamtoje, kuri vyko A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje.

Gamtos mokslų pamoka buvo organizuojama naudojantis išmaniosiomis programėlėmis. Susiskirstę komandomis, naudodamiesi išmaniosiomis programomis, racijomis, mokinai atliko užduotis gamtoje. Jiems reikėjo atpažinti augalus, rasti ir atpažinti pakabintus kvapų buteliukus, nupiešti gyvūnus tinkančius supančiai aplinkai, juos nufotografuoti, įkelti į mobilią programą, surasti įvairius pasislėpusius objektus ir atsakyti į klausimus.

Į aktyviąją gamtos mokslų pamoką mokiniai įsitraukė su visa energija. Pamokos pabaigoje buvo suskaičiuoti rezultatai ir apdovanoti laimėtojai.

Ši pamoka puikus pavyzdys, kad mokymasis gali būti kaip žaidimas, taikant inovatyvius metodus.