Integruota gamtos, tikybos, geografijos pamoka “Duona Pasaulyje ir ant mūsų stalo“

Pasaulinę duonos dieną 6a klasės mokiniai paminėjo vykstant integruotai gamtos, tikybos, geografijos pamokai “Duona Pasaulyje ir ant mūsų stalo“, kurią vedė biologijos mokytoja Skaistė Jakienė, tikybos mokytoja Inga Rukaitė ir geografijos mokytoja Inga Kelpšė.
Pamokoje mokiniai aiškinosi, kodėl duonos diena siejama su Šv. Agota, kas buvo Šv. Agota. Diskutavo ar duona yra vertingas maisto produktas. Aiškinosi Kas iš mokinių mėgsta duoną, kokią duoną mėgsta, gal kepa duoną namuose. Kepančių duoną šeimos narių receptais dalinosi mokiniai ir mokytojos pamokoje.Toliau mokiniai virtualiai keliavo po pasaulį apžvelgdami vis kitokias duonos rūšis. Duona kepama ir valgoma daugiau nei 50-tyje pasaulio šalių.