Integruota pamoka „Kūčių stalas – sveika mityba“

Mokykloje vyko integruota biologijos, tikybos ir vokiečių k. pamoka „Kūčių stalas – sveika mityba“, kurios metu 7b klasės mokiniai savo skaidrėse pristatė tradicinius Kūčių patiekalus.

Dirbdami porose mokiniai aptarė patiekalų energetinę vertę, sužinojo, kokių naudingų vitaminų ir mineralinių medžiagų turi šie patiekalai.

Tikybos pamokos metu mokiniai susipažino, kodėl Kūčių dieną krikščionys nuo 16 iki 65 m. laikosi pasninko ir kokia to pasninko reikšmė, kodėl Kūčių vakarienė pradedama Kalėdaičio laužimu ir kokia yra Kūčių stalo simbolių krikščioniška ir pagoniška reikšmė.

Integruotą pamoką vedė biologijos mokytoja Elona Petrošienė, tikybos mokytoja Inga Rukaitė ir vokiečių kalbos mokytoja Raimonda Jazukevičienė.