Integruota vokiečių kalbos ir biologijos pamoka „Širdies sandara ir funkcijos“

Mokykloje vykdomi nuolatiniai integruotų vokiečių kalbos ir biologijos projektai. Pamokos „Širdies sandara ir funkcijos“ metu 8b klasės mokiniai dvi paruošiamąsias pamokas susipažino su vokiškais terminais, žiūrėjo mokomąjį filmą apie širdies sandarą ir jos funkcijas, pasigamino širdies maketą.

Baigiamosios pamokos metu dirbdami grupėse mokiniai preparavo kiaulės širdį ir patirtiniu būdu susipažino su jos sandara, atliko užduotis, įvardino pagrindines dalis vokiškai.

Džiugu, kad į integruotas užsienio kalbų veiklas sėkmingai įsijungė ir mokykloje vokiečių kalbą pradėjusios mokytis mokinės iš Filipinų

Integruotos projektinės pamokos vykdomos tęsiant CLILIG – integruoto vokiečių kalbos ir dalyko mokymosi Lietuvoje projektą, kurį inicijuoja Goethe-Institut Litauen.

Integruotą pamokų ciklą vedė biologijos mokytoja Elona Petrošienė ir vokiečių kalbos mokytoja Raimonda Jazukevičienė.