Integruotas dalykinis projektas mokykloje apie vitaminų svarbą

5 klasių mokiniai integruotame technologijų ir gamtos ir žmogaus projekte „Vitaminų puokštė rudeninėj kraitėj“, kurio veiklas organizavo technologijų mokytojai Evelina Bujanauskienė ir Vitas Gulbinas bei gamtos ir žmogaus mokytojos Elona Petrošienė ir Skaistė Jakienė.
5a ir 5d klasių mokiniai per gamtos ir žmogaus pamokas su mokytoja Elona Petrošiene kalbėjo apie vaisiuose ir daržovėse esančius vitaminus ir maistines medžiagas, kurios yra naudingos žmogaus organizmui. Mokiniai pristatė savo atsineštus vaisius ir daržoves, kurių pavadinimai prasidėjo jų vardų ar pavardžių raidėmis.
Technologijų pamokoje mokiniai iš atsineštų produktų kūrė vaisių ir daržovių mozaikas, aptarė ką būtų galima iš turimų produktų pagaminti ir gamino pasirinktus patiekalus. Mokiniai patys gamino daržovių ir vaisių salotas, jas degustavo. Mokiniai taip pat sprendė jiems paruoštus kryžiažodžius apie vitaminus.
5b ir 5c klasių mokiniai per gamtos ir žmogaus pamokas su mokytoja Skaiste Jakiene minėjo Pasaulinę obuolio dieną valgydami obuolius, diskutuodami apie jų naudą žmogaus organizmui, taip pat prisiminė sveikos mitybos ir gyvensenos principus.
Technologijų pamokose mokiniai pristatė savo kūrybinius darbus „Vaisių ir daržovių mozaika“, papasakojo kokių vitaminų ir maistinių medžiagų galima rasti jų naudotuose vaisiuose ir daržovėse. Mokiniai taip pat rinko sveikiausią vaisių ir daržovę, konkursą laimėjo bananas ir morka.