Integruotos mokinių pamokos Vilniuje

3a ir 3c klasių mokiniai su mokytojomis Rasa Krivickiene ir Larisa Kolėdiene lankėsi Vilniuje.
Mokiniai Katedros požemiuose, skaičiavo amžius, susipažino su Vilniaus atsiradimo istorija, aplankė Barboros Radvilaitės kapą, aiškinosi apie Vytautą Didijį. Restorane „Pirmas blynas“ pietavo, taip palaikydami Dauno sindromą turinčius padavėjus.
Planetariume stebėjo ne tik žvaigždėtą dangų, bet ir skaičiavo atstumus, juodosios skylės dydį lygino su saule.
LR Seimo rūmuose susitiko su seimo nariu Lauru Stacevičiumi, kuris mielai atsakė į rūpimus klausimus, „matavosi“ seimo narių kėdes.
Mokėsi posėdžiauti Kovo 11-osios, Prezidento salėse, priimti atvykusiais delegacijas, prisiminė Sausio 13-osios įvykius, diskutavo Nepriklausomybės tema.
Mokiniai Vilniaus mieste nuėjo daugiau nei 10000 žingsnių. Grįžę į mokyklą, rašė rašinėlius „Kelionė į Vilnių“ ir juos skaitė vieni kitiems. Kelionė į Vilnių pagilino turimas žinias apie Lietuvą ir jos svarbius asmenis.
Dėkojame LR Seimo nariui Laurui Stacevičiui ir jo padėjėjoms Akvilei Kaminskaitei-Fomkinei ir Linai Pranaitei.