Integruotas projektas „Istorijos pėdsakai Kaune“

🇱🇹 Vasario 25 – kovo 10 d. vyko integruotas septintų klasių lietuvių kalbos, geografijos ir pilietiškumo ugdymo projektas „Istorijos pėdsakai Kaune“, kurį organizavo klasės vadovai Evelina Bujanauskienė, Algimantas Balčius, Ingrida Urbutienė, lietuvių kalbos mokytoja Violeta Rimkienė ir geografijos mokytoja Inga Kelpšė.
🇱🇹 Klasės valandėlės metu septintokai buvo supažindinti su vykstančia respublikine akcija „Laiškas istorijai“, kurios iniciatorius Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda. Mokiniai susipažino ne tik su akcijos puslapiu https://www.laiskasistorijai.lt, bet ir sužinojo kokių istorinių asmenybių paminklus gali aplankyti Kaune, kurioje miesto vietoje jie randasi, aptarė šių asmenybių svarbą Lietuvos istorijoje.
🇱🇹 Lietuvių kalbos pamokose mokytoja Violeta Rimkienė supažindino mokinius su laiško rašymo struktūra ir taisyklėmis. Mokiniai turėjo pasirinkti jiems įdomiausią istorinę asmenybę, kurios darbai, gyvenimas juos žavi labiausiai ir parašyti jai laišką „Teams“ aplinkoje. Buvo atrinkti geriausiai parašyti laiškai ir išsiųsti elektroniniu būdu akcijos „Laiškas istorijai“ organizatoriams. Tikimės, jog mūsų mokinių laiškai pateks tarp įdomiausių laiškų ir jų autorius apdovanos akcijos iniciatorius Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.
🇱🇹 Septintokų auklėtojai skatindami savo auklėtinių fizinį aktyvumą, kvietė savo mokinius pasirinkti 1 arba daugiau istorinių asmenybių paminklų ir iki jų nukeliauti pėsčiomis. Kelionės metu nueitus žingsnius vaikai fiksavo #walk15 programėle, kur kiekviena klasė turi susikūrusi savo asmeninį iššūkį.
🇱🇹 Geografijos pamokoms mokiniai rengė pristatymus apie aplankytus paminklus, kiek žingsnių nuėjo, nubraižė paminklo vietovės planą. Savo parengtus darbus pristatė pamokų metu.