Integruotas projektas „Šv. Martyno žiburiai“

1 ir 5 klasių mokiniai dalyvavo integruotame projekte „Šv. Martyno Žiburiai“.

• Dailės ir technologijų pamokose mokiniai kūrė žibintus iš antrinių žaliavų, pirmokėliams kūrybiniame procese padėjo penktų klasių mokiniai.
  • Vokiečių kalbos pamokose penktokai sužinojo, kaip ši šventė švenčiama Vokietijoje, žiūrėjo vaizdo turinio pasakojimą apie Romos karį Martyną, mokėsi dainuoti tradicinę dainelę „Laterne, Laterne“, gamino knygeles apie Šv. Martyną.
  • Muzikos pamokose penktokai mokėsi dainą „Žibintas“, kurią dainavo pirmokams baigiamajame renginyje.
  • Lapkričio 11 dieną vyko baigiamasis projekto renginys kurio metu pirmokai lydimi penktokų ir nešini savo gamintais žibintais dalyvavo eisenoje aplink mokyklos stadioną. Vėliau susirinkę aktų salėje klausėsi legendos apie Šv. Martyną. Taip pat sužinojo kaip ši šventė buvo švenčiama Lietuvoje, kokie buvo papročiai ir prietarai.

Projekto veiklas vykdė pirmų ir penktų klasių vadovai Eglė Germanauskienė, Violeta Mickevičienė, Rūta Račkauskaitė, Evelina Bujanauskienė, Algimantas Balčius, Ingrida Urbutienė, dailės mokytoja Jovita Varkulevičienė, vokiečių kalbos mokytoja Raimonda Jazukevičienė.