Integruotos pamokos antrokams

2b klasės mokiniai nuotoliniu būdu mokosi integruotai. Integruotų pasaulio pažinimo ir fizinio ugdymo pamokų metu mokytoja Violeta Mickevičienė pasakojo apie sveiką mitybą, o mokiniai turėjo atlikti ,,Sūrios bulvės eksperimentą“.
Mokiniai pripildė du nedidelius indelius vandeniu ir į vieną įmaišė druskos. Pažymėjo dubenėlius, kad atskirtų, kuriame yra sūrus vanduo. Eksperimento metu druska ištraukė iš bulvės vandenį, todėl ji susitraukė, pasidarė minkšta.
Mokiniai suprato, kad lygiai taip pat kaip bulvė neteko vandens pamerkta į sūrų vandenį, sūrus maistas ar gėrimai veikia žmones ir verčia juos jausti troškulį. Todėl svarbu sūrų maistą vartoti labai saikingai.
Dėkojame tėveliams, kurie pateikė gražias ekperimento nuotraukas.
Integruotų dailės ir technologijų bei muzikos pamokų metu mokiniai kūrė savo muzikos instrumentus iš šukų, sagų bei įvairių indelių, kuriuos gražiai dekoravo. Po to savo pasigamintais instrumentais muzikavo.
Kad nepavargtų mokydamiesi savarankiškai mokiniai daro pertraukas, kurių metu atlieka kaklo mankštą, pratimus po ilgo sėdėjimo bei kitokią mankštą.