Integruotos pamokos mokykloje: biologija ir technologijos!

Lietuvoje žiemoja apie 70 paukščių rūšių. Šalčiai ir sniegas „atima“ iš paukščių maistą.
Mokykloje vyko integruota pamoka – akcija „Lesyklėlė. Kokia ji. Kas joje?“ Pamokos dalyviai 1c, 5c, 6b klasių mokiniai.
6b klasės mokiniai pasidalino žiniomis apie tai, kaip žiemą reikia teisingai ir sveikai pamaitinti paukštelius, kokį maistą berti į lesyklas. Akcentavo, koks maistas paukšteliams netinka ir juos susargdina.
Pamokos dalyviai stebėjo kaip galima paukštelius palepinti, pagaminant jiems „skaniukus“ iš įvairių sėklų, smulkintų riešutų , lydyto sviesto.
6b klasės berniukai paaiškino ir pademonstravo kokias galima pasigaminti lesyklėles nenaudojant medienos, taupydami žaliavas ir panaudodami buitines atliekines medžiagas.
Patys mažiausieji pamokos dalyviai 1c mokiniai su mokytoja Giedre Rainiene domėjosi kokie paukšteliai dažniausi mūsų lesyklų svečiai. Surinkę informaciją, paukštelius pirmokai nupiešė piešiniuose ir pristatė.
Pirmokai dovanų gavo pagamintų lesyklų ir maisto paukšteliams. Jie pažadėjo pasirūpinti atskrendančiais paukšteliais visą žiemą.
Pamoką-akciją organizavo biologijos mokytoja Skaistė Jakienė, technologijų mokytojai Vitas Gulbinas, Evelina Bujanauskienė, pradinių klasių mokytoja Giedrė Rainienė.