Integruotos pasaulio pažinimo ir technologijų pamokos

Kovo 12 d. vyko 1b ir 7b klasių mokinių netradicinė – integruota pasaulio pažinimo ir technologijų pamoka ,,Virė virė košę… Prie stalo“.
Pamoka vyko netradicinėje aplinkoje: technologijų klasėje ir mokyklos valgykloje. Pirmokų mokytoja Violeta Mickevičienė supažindino mokinius su kruopų rūšimis, papasakojo, kaip gaminamos kruopos, pristatė jų pavyzdžius.
Vėliau technologijų mokytoja Evelina Bujanauskienė priminė saugaus elgesio virtuvėje taisykles. Belaukiant kol užvirs vanduo septintokės pirmokams pristatė, kaip padengti pietų, pusryčių ir vakarienės stalą. Pirmokai atidžiai klausėsi ir uždavė nemažai klausimų.
Mokytoja Evelina Bujanauskienė parodė, kaip verdama košė. Verdant košei pirmokai pakartojo darbo eigą. Vėliau visi ėjome į mokyklos valgyklą. Mokytoja Violeta Mickevičienė pateikė pirmokams užduotį: kiekvienas turėjo pats padengti sau stalą valgyti košei. Septintokės patikrino ar jie gerai atliko praktinę užduotį. Mokiniams patiko košė, kurią paskaninome mamyčių šaldytomis braškėmis ir mandarinų džemu.
Dėkojame 7b klasės mokinėms, mokytojai Evelinai Bujanauskienei, Violetai Mickevičienei, mamytėms už netradicinę – integruotą pamoką ir bendradarbiavimą.