Integruotos vokiečių kalbos ir technologijų dirbtuvės „Tradiciniai vokiški Kalėdų kepiniai“

Gruodžio 21 d. vyko integruotos vokiečių kalbos ir technologijų dirbtuvės „Tradiciniai vokiški Kalėdų kepiniai“. Netradicinę technologijų pamoką 5b klasės mokiniams vedė technologijų mokytoja Evelina Bujanauskienė ir vokiečių mokytoja Raimonda Jazukevičienė, kurių tikslas buvo ne tik aptarti kokie kepiniai yra kepami per Kalėdas, bet ir sužinoti kaip vadinami pagrindiniai kepiniuose naudojami produktai ir kepimo formelės kitomis užsienio kalbomis.

Vokiečių kalbos mokytoja Raimonda įžangoje mokiniams papasakojo apie tradicinius vokiškus Kalėdų kepinius, supažindino su jų pavadinimais.  Technologijų mokytoja Evelina apžvelgė mokinių namų darbus: kur mokiniai turėjo namie išsikepti pasirinktiną  Kalėdinį kepinį (pvz. sausainius), panaudojant skirtingas formeles (žvaigždutė, angelas, besmegenis ir t.t.), reikalingų produktų sąrašą ir kiekius surašyti į mokytojos pateiktą lentelę, produktų pavadinimus užrašyti anglų ir rusų/vokiečių kalbomis, taip pat nufotografuoti savo kepinį.

Dirbtuvių metu mokytojai pristatinėjant namų darbus mokiniai pildė lentelę, kurioje turėjo įrašyti pateiktų maisto produktų pavadinimus anglų, rusų, vokiečių kalbomis ir 5 sausainių formelių pavadinimus vokiečių kalba.

Prieš dirbtuves  vokiečių kalbą besimokinantys vaikai nagrinėjo vokiečių kalba pateiktą mokytojos receptą, susipažino su produktų bei sausainių formelių pavadinimais vokiečių kalboje.

Netradicinę pamoką užbaigė viktorina Kahoot platformoje, kur mokiniai pademonstravo savo įgytas žinias.