Ispanų kalbos ir kultūros olimpiada

Ispanų kalbą mokykloje besimokančių mokinių komanda su mokytoju Mindaugu Norkevičiumi dalyvavo V-oje moksleivių olimpiadoje „Ispanakalbis pasaulis ir aš“ (isp. El mundo hispanohablante y yo).

Penktąjį kartą organizuojamos olimpiados tikslas – atkreipti dėmesį į ispanų kalbos populiarėjimą Lietuvos mokyklose. Olimpiada „Ispanakalbis pasaulis ir aš“ kasmet sulaukia dalyvių iš visos Lietuvos, o tai atskleidžia, kad moksleiviai ne tik noriai mokosi ispanų kalbos, bet ir žavisi ispanakalbių šalių kultūra bei tradicijomis.

Mokiniai taip pat dalyvavo kultūrinėje renginio veikloje apie Šv. Jokūbo kelią (isp. Camino de Santiagio) ir Galisijos regioną, kur mokiniams pristatymą darė Ispanijos Karalystės ambasados Lietuvoje kultūros atašė Luisa M. García García.