Jaunojo tyrėjo diena „Aš – JAUNASIS MOKSLININKAS!“

8a ir 8c klasių mokiniai su biologijos mokytoja Elona Petrošiene ir chemijos mokytoja Rita Juočiene dalyvavo Kauno 5-12 klasių mokinių jaunojo tyrėjo dienoje „Aš – jaunasis mokslininkas“, kuri vyko Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje.
Renginyje savo veiklas pristatė atstovai iš KTU, Kauno technikos kolegijos, Lietuvos zoologijos sodo, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos, VŠĮ „Žaliasis taškas“, VDU akademinio jaunimo draugija „Modus“, LMSU atstovybė VASA’ai. Su mokslo naujienomis ir aktualiausiais moksliniais tyrimais mokinius supažindino profesionalių jaunų mokslininkų komanda.
Mokiniams apie mokslą pasakojo ne mokytojai, o mokslininkai, kurie dirba su moksline įranga, „gyvai“ parodė, kaip ji veikia, paaiškino, kur galima ją taikyti, pasakojo apie mokslinį darbą kaip apie kasdienę veiklą. Tai galimybė mokiniams su mokslu susipažinti kitaip – „išlipant“ iš kasdienės rutinos, parodyti, kad mokslinius tyrimus galima daryti jau nuo mažens, o pasiryžusiems tapti jaunaisiais tyrėjais padėti rasti idėjų jų moksliniams darbams.