^Atgal į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Kryptingas meninis ugdymas

Efektyvaus mąstymo centras

Sielovada

Pradinis ugdymas

Oxford university Press Resource Centre

Nuotolinė matematikos mokyklėlė

El. Dienynas

Partneriai

Antrokai dalyvauja edukacinėse veiklose

drambliaiSpalio mėn. 18 d. 2a klasės mokiniai kartu su mokytoja Arijana Klimavičiene vyko į Laipiojimo centrą "Miegantys drambliai". Antrokai ne tik patyrė gerų emocijų, susipažino su nauja sporto šaka, kai kurie nugalėjo aukščio baimę.

Pradinių klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Gilė“

gileSpalio mėn. 17 d. 2a ir 4a klasių mokiniai kartu su mokytojomis Arijana Klimavičiene ir Egle Germanauskiene dalyvavo akcijoje „Gilė - 2017“, kurią organizavo Zoologijos sodas. Šios akcijos metu, mokiniai ir jų tėveliai noriai ir aktyviai rinko giles, kurias padovanojo zoologijos sodo gyventojams.

Vokiečių kalbos pamokose savanoriai iš Vokietijos

savanoriaiMokykloje jau įpusėjo “Vokiečių kalbos savaitė”! Spalio 19 dieną vyko netradicinės vokiečių kalbos pamokos. Pamokas vedė savanorė Lisa iš Vokietijos, kuri ne tik mokė vokiečių kalbos, bet ir pasidalino savo kultūrine patirtimi!

Jaunieji mokyklos misionieriai dalyvavo gerumo akcijoje „Gilė“

misionieriai2017 spalio 17 d. mokyklos ketvirtokai, lankantys būrelį „Jaunieji misionieriai“ dalyvavo gerumo akcijos „Gilė 2017“ baigiamajame renginyje, kuris vyko Kauno zoologijos sode. Mokiniai užsiėmimų metu rinko giles, kurias nuvežė zoologijos sodo gyvūnams. Padėkos renginio metu vaikai aplankė zoologijos sode gyvenančius gyvūnus. 

Pasaulinės psichikos dienos renginiai

worldptdaySpalio mėn. 20 d. vyks - Metodų, stiprinančių vaikų psichikos sveikatą, mugė. Renginiu siekiama pasidalinti metodais, stiprinančiais vaikų psichikos sveikatą, telkiant pagalbos vaikui specialistus, mokytojus ir tėvus. Mokyklos darbuotojams skirtas renginys vyks 10:00–14:00 val. (būtina registracija). Šeimoms skirtas renginys vyks 15:00–17:00 val. 
Registracija: https://kpkc.lt/seminarai/register.php?id=2083 (ieškoti lentelės “Metodiniai, kultūriniai renginiai, parodos”). Renginys nemokamas. Renginys vyks Kauno pedagogų kvalifikacijos centre (Vytauto pr. 44). Pedagogams, pageidaujantiems pažymėjimo, kaina 0,87€. Registruotis galima iki 2017-10-20 // 9val. 30min.

Lytiškumo ugdymas mokykloje

lytiskumasMokykla įgyvendinama Sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai programą rengia paskaitą-seminarą mokyklos darbuotojams. Siekiant atsakyti į daugelį su lytiškumo ugdymu susijusių klausimų, tokių kaip:

  • Ar žinote kaip su vaiku bendrauti lytiškumo tema?
  • Kokios yra lytiškumo temos ribos? 
  • Kokia yra vaikų lytinės savivokos raida? 
  • Kokios yra didžiausios problemos ir jų sprendimo būdai susiję su lytiškumu? 
Jeigu dar nežinote visų atsakymų - kviečiame į seminarą-paskaitą “Lytiškumo ugdymas: teorija ir praktika”. 
Seminaras vyks spalio mėn. 24 d. // 13:00 val. // mokyklos aktų salėje. 
Seminarą-paskaitą ves psichologė Justina Zelionkaitė Dambrauskienė. 
Seminaro trukmė - 2 val.

Mokykloje vyksta „Vokiečių kalbos savaitė“

zoomed okaipMokykloje vyksta „Vokiečių kalbos savaitė“! Vokiečių kalbos mokytoja Jurgita Valentukonienė akcentuoja, kad:

  • septyniose Europos šalyse – Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Belgijoje, Liuksemburge, Italijoje ir Lichtenšteine – vokiečių kalba yra oficiali valstybės arba regiono kalba;
  • vokietakalbiai Europos Parlamento nariai sudaro didžiausią parlamentarų grupę;vokiečių kalba – viena svarbiausių verslo kalbų Europos Sąjungoje;
  • studijos Vokietijoje nemokamos; daugiausia turistų sulaukiame būtent iš Vokietijos;
  • Vokietija užima trečią vietą tarp užsienio investuotojų Lietuvoje.

Skaityti daugiau: Mokykloje vyksta „Vokiečių kalbos savaitė“

Krašto apsaugos diena

vinanta

Spalio 13 d. Kauno J.Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos 7d klasės mokiniai su auklėtoja V.Gulbiniene dieną praleido dr. J.Basanavičiaus karo medicinos tarnyboje. Renginio tikslas - ne tik supažindinti su Lietuvos kariuomene, karo medicinos tarnyba bei jos veikla, bet ir pilietiškai ugdyti mokinius, skatinti gebėjimus saugoti savo sveikatą.  Karo medicinos tarnybos darbuotojai ir Lietuvos kariuomenės kariai septintokams sudarė galimybę susipažinti su Lietuvos kariuomene, karo medicinos tarnyba.

Skaityti daugiau: Krašto apsaugos diena

Konstitucijos egzamino II-sis etapas

aistisSpalio 12 d. mūsų mokyklos 7d klasės mokinys Aistis Malinauskas dalyvavo II-ame Konstitucijos egzamino etape ir teisingai atsakė į 15-ką klausimų. Sėkmės Aisčiui!

Daugiakalbystės ir menų integracija!

aidaMokykloje veikia daugiakalbyste ir kryptingu meniniu ugdymu paremta kalendorių paroda – „Kelionė po Europą“. Kūrinius rengė kryptingo meninio ugdymo mokiniai iš 7a, 7c ir 7d.
Pagrindinis mokinių sugalvotas personažas yra boružė,esanti iš Lietuvos  ir sugalvojusi keliauti po Europą.🇪🇺Ji kiekvieną mėnesį aplankė vis kitą šalį ir išmoko pasisveikinti tos šalies kalba, susipažino su tos šalies įdomiausiais kultūros ir gamtos paminklais. Mokinius ruošė mokytoja Aida Juškaitė.

Olweus PPP

Ugdymas karjerai

Informacinių technologijų centras

Visos teisės saugomos 2017  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla