Pasaulio lietuvių žaidynių šaudymo iš lanko varžybos

Liepos 1-2 dienomis mokyklos stadione vyko Pasaulio lietuvių žaidynių šaudymo iš lanko varžybos. Galima buvo arčiau susipažinti su šia egzotiška sporto šaka, sužinoti lanko pranašumus prieš šaunamąjį ginklą. Varžybų dalyviai apgailestavo, kad mokykloje atostogos ir pažadėjo atvykti mokslo metams prasidėjus. Tai pirmos varžybos atnaujintame mokyklos stadione.

Mokiniai dalyvavo Lietuvos jaunimo dienose

ljd4Birželio 24-25 dienomis mūsų mokyklos 7, 8 ir 10 klasių mokiniai, lydimi tikybos mokytojos s. Ingos Rukaitės FMA, dalyvavo Lietuvos jaunimo dienose 2017. Į Vilnių atvykusį jaunimą „Siemens“ arenoje vykusiame renginyje „Tiesa padarys Jus laisvus“ pasveikino Popiežiaus legatas, Šventųjų skelbimo kongregacijos prefektas, kardinolas Angelo Amato SDB, Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas. Jaunimo dienų atidarymo programoje savo kūrinius atliko žymūs Lietuvos atlikėjai, į sceną buvo įneštas Jaunimo dienų kryžius, giedamas LJD 2017 himnas.

Skaityti daugiau: Mokiniai dalyvavo Lietuvos jaunimo dienose

Mokykloje įvyko dešimtokų išleistuvių šventė

Birželio 9 d. mūsų mokyklos dešimtokams įteikti Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai. Į šventę susirinkusius mokinius, jų tėvelius ir svečius sveikino mokyklos direktorius Paulius Martinaitis, klasių auklėtojos Skaistė Jakienė ir Ilmera Drąsutytė. Linkėdami gražios ateities, kalbėjo apie išsilavinimo svarbą mokinių gyvenime ir būtinybę siekti gilesnių žinių tęsiant mokslus kitose pasirinktose mokymo įstaigose.

10kl110kl210kl3

Tėvelių dėmesiui!

authorJUOZO URBŠIO KATALIKIŠKA PAGRINDINĖ MOKYKLA

(mokyklos II korpusas, V. Krėvės pr. 63)

Būsimus pirmokus ir tėvelius

kviečiame susipažinti su mokykla ir mokytoja.

Labas rytas, mokyklėle!

Pamokėlės vyks:

• birželio 5 d.  8.00–10.00 val.
  • birželio 6 d. 8.00-10.30 val.
  • birželio 7 d. 8.00–10.30 val.

Prašome turėti  piešimo sąsiuvinį ir spalvotų pieštukų ar flomasterių.

Skaityti daugiau: Tėvelių dėmesiui!

Konkursas „Sveika mityba mokyklose“

alfas9Gegužės 18 d. Kauno miesto ugdymo įstaigose baigėsi sveiko maisto gaminimo konkursas „Sveika mityba mokyklose“. Konkurse dalyvavo 14 mokyklų. Mūsų mokyklai atstovavo mokytojos E. Bujanauskienės suburta 8b klasės komanda ir laimėjo II vietą. Konkurso nugalėtojai gegužės 30 d. turėjo galimybę gaminti sveikus patiekalus su garsiais virtuvės šefais. Alfas Ivanauskas su „Virtuvės mitų griovėjų“ komanda aplankė visas tris konkursą laimėjusias mokyklas ir kartu su mokiniais gamino sveikatai palankius patiekalus.

Skaityti daugiau: Konkursas „Sveika mityba mokyklose“

Erasmus+ projekto „Išradimai ir kultūrinis elgesys“ mokinių veiklos Italijoje

erasmuserasmus logotipasauthor

italija1

Gegužės 22-26 d. Kauno J. Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos dešimtokai Justinas Katinas, Karolina Pociūtė, Viktorija Paulauskaitė bei anglų kalbos mokytoja Džilda Railienė ir projekto bendraautorė Kolomba Bulotienė dalyvavo Erasmus+ projekto „Išradimai ir kultūrinis elgesys“ mokymo(si) susitikime Kapujoje (Italijoje). Projekte dalyvavo mokiniai ir jų mokytojai iš partnerių šalių (Lenkijos, Turkijos, Slovėnijos, Rumunijos, Ispanijos) mokyklų.

Skaityti daugiau: Erasmus+ projekto „Išradimai ir kultūrinis elgesys“ mokinių veiklos Italijoje

Minime Europos dieną

vinantaGegužės 10 d. Kauno T. Ivanausko progimnazijoje mūsų mokyklos 6-tų klasių mokinių komanda: Simona Perminaitė, Greta Gliebutė, Aistis Malinauskas, Jokūbas Poškevičius ir Simas Velioniškis, vadovaujama istorijos mokytojos Vinantos Gulbinienės, dalyvavo Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 6-tų klasių mokinių viktorinoje „Europiečio kasdienybė“ ir užėmė IV vietą. Simona Perminaitė laimėjo komandų kapitonų turnyrą.

Viktorinos metu mokiniai gilino ir atskleidė savo žinias apie europiečių kasdienybės kaitą, Europos kultūros paveldą, papročius ir tradicijas, praeities kartų palikimą, tautiškumo reikšmę praeityje ir šiandieniniame gyvenime. Viktorinoje buvo labai svarbūs komandinio darbo bei gebėjimo dirbti su istorijos šaltiniais įgūdžiai.

Pėsčiomis pajūriu

zygisMokyklų lygazygis2

Sveikos gyvensenos ugdymo programa „Sveikatiada“ kvietė Lietuvos mokyklų moksleivius, tėvelius ir mokytojus pajudėti ir dalyvauti didžiausiame Lietuvoje ištvermės žygyje. Žygyje „Pėsčiomis pajūriu" į komandų varžytuves dėl pagrindinio prizo – visos klasės išvykos į bet kurį pasirinktą UNO PARKS nuotykių parką Lietuvoje – įsijungė ir mūsų mokyklos 8b klasės mokiniai su auklėtoja E.Bujanauskiene. Aktyvių aštuntokų komanda įveikė 12,5 km maršrutą ir užėmė III vietą. Džiaugiamės ir Augustino Gruodžio šeima, kuri jėgas išbandė ir įveikė 25 km maršrutą.

Skaityti daugiau: Pėsčiomis pajūriu

Olweus PPP