^Atgal į viršų

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Kryptingas meninis ugdymas

Efektyvaus mąstymo centras

Sielovada

Pradinis ugdymas

Oxford university Press Resource Centre

Nuotolinė matematikos mokyklėlė

El. Dienynas

Partneriai

Mokykloje įvyko dešimtokų išleistuvių šventė

Birželio 9 d. mūsų mokyklos dešimtokams įteikti Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai. Į šventę susirinkusius mokinius, jų tėvelius ir svečius sveikino mokyklos direktorius Paulius Martinaitis, klasių auklėtojos Skaistė Jakienė ir Ilmera Drąsutytė. Linkėdami gražios ateities, kalbėjo apie išsilavinimo svarbą mokinių gyvenime ir būtinybę siekti gilesnių žinių tęsiant mokslus kitose pasirinktose mokymo įstaigose.

10kl110kl210kl3

Tėvelių dėmesiui!


authorJUOZO URBŠIO KATALIKIŠKA PAGRINDINĖ MOKYKLA

(mokyklos II korpusas, V. Krėvės pr. 63) 

Būsimus pirmokus ir tėvelius

kviečiame susipažinti su mokykla ir mokytoja.

Labas rytas, mokyklėle!

Pamokėlės vyks:

  • birželio 5 d.  8.00–10.00 val.
  • birželio 6 d. 8.00-10.30 val.
  • birželio 7 d. 8.00–10.30 val.

Prašome turėti  piešimo sąsiuvinį ir spalvotų pieštukų ar flomasterių.

Skaityti daugiau: Tėvelių dėmesiui!

Konkursas „Sveika mityba mokyklose“

alfas9Gegužės 18 d. Kauno miesto ugdymo įstaigose baigėsi sveiko maisto gaminimo konkursas „Sveika mityba mokyklose“. Konkurse dalyvavo 14 mokyklų. Mūsų mokyklai atstovavo mokytojos E. Bujanauskienės suburta 8b klasės komanda ir laimėjo II vietą. Konkurso nugalėtojai gegužės 30 d. turėjo galimybę gaminti sveikus patiekalus su garsiais virtuvės šefais. Alfas Ivanauskas su „Virtuvės mitų griovėjų“ komanda aplankė visas tris konkursą laimėjusias mokyklas ir kartu su mokiniais gamino sveikatai palankius patiekalus.

Skaityti daugiau: Konkursas „Sveika mityba mokyklose“

Erasmus+ projekto „Išradimai ir kultūrinis elgesys“ mokinių veiklos Italijoje

erasmuserasmus logotipasauthor

italija1

Gegužės 22-26 d. Kauno J. Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos dešimtokai Justinas Katinas, Karolina Pociūtė, Viktorija Paulauskaitė bei anglų kalbos mokytoja Džilda Railienė ir projekto bendraautorė Kolomba Bulotienė dalyvavo Erasmus+ projekto „Išradimai ir kultūrinis elgesys“ mokymo(si) susitikime Kapujoje (Italijoje). Projekte dalyvavo mokiniai ir jų mokytojai iš partnerių šalių (Lenkijos, Turkijos, Slovėnijos, Rumunijos, Ispanijos) mokyklų.

Skaityti daugiau: Erasmus+ projekto „Išradimai ir kultūrinis elgesys“ mokinių veiklos Italijoje

Minime Europos dieną

vinantaGegužės 10 d. Kauno T. Ivanausko progimnazijoje mūsų mokyklos 6-tų klasių mokinių komanda: Simona Perminaitė, Greta Gliebutė, Aistis Malinauskas, Jokūbas Poškevičius ir Simas Velioniškis, vadovaujama istorijos mokytojos Vinantos Gulbinienės, dalyvavo Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 6-tų klasių mokinių viktorinoje „Europiečio kasdienybė“ ir užėmė IV vietą. Simona Perminaitė laimėjo komandų kapitonų turnyrą. 

Viktorinos metu mokiniai gilino ir atskleidė savo žinias apie europiečių kasdienybės kaitą, Europos kultūros paveldą, papročius ir tradicijas, praeities kartų palikimą, tautiškumo reikšmę praeityje ir šiandieniniame gyvenime. Viktorinoje buvo labai svarbūs komandinio darbo bei gebėjimo dirbti su istorijos šaltiniais įgūdžiai.

Pėsčiomis pajūriu

zygisMokyklų lygazygis2

Sveikos gyvensenos ugdymo programa „Sveikatiada“ kvietė Lietuvos mokyklų moksleivius, tėvelius ir mokytojus pajudėti ir dalyvauti didžiausiame Lietuvoje ištvermės žygyje. Žygyje „Pėsčiomis pajūriu" į komandų varžytuves dėl pagrindinio prizo – visos klasės išvykos į bet kurį pasirinktą UNO PARKS nuotykių parką Lietuvoje – įsijungė ir mūsų mokyklos 8b klasės mokiniai su auklėtoja E.Bujanauskiene. Aktyvių aštuntokų komanda įveikė 12,5 km maršrutą ir užėmė III vietą. Džiaugiamės ir Augustino Gruodžio šeima, kuri jėgas išbandė ir įveikė 25 km maršrutą.

Skaityti daugiau: Pėsčiomis pajūriu

Renginys „Aš minu dviratuku“

Gegužės 19 dieną mokyklos aikštyne vyko renginys „Aš minu dviratuku“. Jame dalyvavo antrokai ir trečiokai, o renginį vedė 3b klasės mokytoja Violeta Mickevičienė ir 2c klasės mokytoja Loreta Urbonavičienė. Užduočių ir estafečių metu mokiniai mokėsi saugaus eismo taisyklių važinėjant dviračiu. Lavino fizines savybes: valią, ištvermę, judesių koordinaciją, ryžtą, drąsą. Džiugu, jog renginyje dalyvavo ir mokinių tėvai. Mokytojų parengtos užduotys vaikams suteikė džiugių emocijų, pasitikėjimo savo jėgomis.

dviratukas3dviratukas1dvirtaukas2

Skaityti daugiau: Renginys „Aš minu dviratuku“

Mokykloje prisimintos Dievo tarnaitės

authorGegužės 23 dieną mokykloje buvo prisimintos Dievo tarnaitės kankinės Adelė Dirsytė ir Elena Spirgevičiūtė.

Mokslo metų pabaigos proga Šv. Mišias mokyklos koplyčioje aukojo Kauno Gerojo Ganytojo parapijos vikaras kun. Nerijus Pipiras. Šv. Mišiose dalyvavo mokyklos vadovai, mokytojai ir darbuotojai. Sakydamas homiliją, kunigas kvietė dėkoti Dievui ir už pasitaikančius išbandymus, nes neretai tokiu keliu ir veda Šventoji Dvasia, Jėzaus pažadėtasis Globėjas, žinantis kelią į Tiesos pilnatvę. Kunigas kvietė prisiminti ir mūsų tautos apaštalus bei kankinius, kurie liudijo, jog kalėjimo gultas gali tapti šventove.

Skaityti daugiau: Mokykloje prisimintos Dievo tarnaitės

Konkursas „Spelling Bee 2017“

Gegužės 16 dieną mūsų mokykloje vyko anglų kalbos raštingumo konkursas „Spelling Bee 2017“, skirtas 5-6 ir 7-8 klasių mokiniams iš Kauno miesto ir Kauno apskrities mokyklų. Konkurse dalyvavo 13 mokyklų. 5-6 klasių grupėje nugalėtoju tapo 5 klasės mokinys Ainis Lukša, 7-8 klasių grupėje – 7 klasės mokinys Dovydas Ūtopas. Abu laimėtojai – iš Kauno Petrašiūnų progimnazijos. Visiems dalyvavusiems mokiniams ir jų mokytojams įteiktos padėkos, o nugalėtojai apdovanoti diplomais ir „Oxford university press“ skaitinių knygelėmis.

renata0renata3renata1renata2

Erasmus+ projektas „Inventions and Cultural Behaviour“

erasmuserasmus logotipasauthor

erasmusGegužės 22-26 dienomis tarptautinio Erasmus+ projekto „Inventions and Cultural Behaviour“ dalyviai – 10-tų klasių mokiniai Justinas Katinas, Karolina Pociūtė, Viktorija Paulauskaitė, anglų kalbos mokytoja Džilda Railiene bei būrelio vadovė Kolomba Bulotienė – išvyko į projekto partnerių mokyklą Italijoje, Capua mieste.

Mokiniai ir mokytojai dalyvaus projektinėje veikloje mokykloje, taip pat aplankys miesto muziejus bei kitus lankytinus objektus, susiras naujų draugų bei parsiveš naujų idėjų kitiems projekto etapams. 

Olweus PPP

Ugdymas karjerai

Informacinių technologijų centras

Visos teisės saugomos 2017  Kauno Juozo Urbšio katalikiška vidurinė mokykla